Кабан і Кінь Сумісність

Згідно з гороскопом сумісності Кабана, обидва знака чесні і люблять легку і приємну життя. Кабан дуже наївний і не вбачає в діях Коні нічого егоїстичного, але не можна розраховувати тільки на сплячого Кабана. Коли він поранений, то захищається до останнього. Тому Кабан обирає іншу тактику: він філософськи і терпляче справляється зі своїм цікавим партнером. Обидва чуттєві й винахідливі.

Кабан подобається Коні, і вона намагається утриматися біля нього, але в цьому союзі не обійдеться і без непорозумінь, тому що Кінь потребує прогулянках на самоті, а Кабан цього не захоче зрозуміти. Крім того, Кінь — природжена егоїстка і любить, щоб все належало тільки їй. Якщо Кабан проявить свою незалежність і простодушність, Кінь почне моментально ревнувати. У цьому плані їм дуже важко пристосуватися один до одного.

<-IMAGES->

Сумісність знаків чоловік Кабан і жінка Кінь справа нелегка. На першій романтичної стадії відносин їм добре разом. Обидва партнера люблять красиве життя, світські компанії і різного роду насолоди. Однак чим довше вони разом, тим більше відкриваються відмінності характерів цих знаків.

Поєднання цих знаків свідчить про можливості досягнення рівноваги. Проте чоловік Кабан в даному союзі потрапляє в кілька дискомфортний стан, оскільки жінка Кінь звикла вирішувати проблеми та брати на себе відповідальність. Поважаючий себе і жінку чоловік повинен буде зробити так, щоб вони домовлялися разом з нею з важливих питань і вирішували спільні проблеми.

У разі якщо чоловік Кабан не переборе свої комплекси і буде боятися рішучості в діях жінки Коні, відносини наповняться недомовленостями, брехнею, бажанням провчити партнера всупереч здоровому глузду.

Відвертість і відсутність скритності – те, на чому повинні будуватися будь-які відносини. Жінка Кінь також повинна бути лагідною і доброю зі своїм чоловіком. Якщо ж вона буде ставитися до нього нешанобливо з самого початку, то відносини не доживуть до шлюбу і розваляться.

Сумісність жінка Кабан і чоловік Кінь ґрунтується на вмінні досягти компромісу, який задовольнить потреби обох партнерів. На стадії захоплення їм дуже добре разом, вони воліють проводити час на світських тусовках, вести красиву комфортне життя, наповнене різноманітними задоволеннями. Сексуальна складова відносин здасться обом суцільним святом. У міру розвитку відносин з часом на передній план вийдуть відмінності в темпераментах партнерів, які їм належить навчитися приймати.

Чоловік Кінь активний і дуже енергійний. У нього рідко витрачає час на роздуми, особливо якщо це стосується подорожей по нових місцях. Йому хочеться нових вражень, щоб виплеснути свій захват і радість, а потім продовжити шлях. Він схильний до реалізації в зовнішній діяльності, а його тяга до всього нового змушує його міняти місця роботи і захоплення. У ньому горить дух мандрівника.

Жінка Кабан воліє проводити час у вузькому колі близьких людей і будувати стабільні перспективні відносини. Вона чуттєва і отримує велике задоволення від сексуальних відносин. Чоловік Коня і жінка Кабан мають різні погляди на сімейне життя.

Вони цілком здатні знайти компромісне рішення і досягти приємних і легких любовних відносин. Жінка Кабан вміє згладжувати гострі кути, заспокоювати і правильно просити чоловіка. Їй доведеться супроводжувати свого коханого на всі світські заходи і в будь-яких вилазках на природу. Вона вміє бути лагідною і ніжною, терплячою і спокійною. Їй не потрібно лідерство в парі, бо вона ніколи не стане конкурувати з чоловіком Конем. Якщо у неї вийде прийняти чоловіка таким, який він є, без того, щоб очікувати, що він змінитися, їх спільне життя буде приносити їй більше задоволення.


Залишити відгук