Кабан і Дракон Сумісність

Згідно з гороскопом сумісності Кабана, для Дракона цей союз дуже сприятливий, а для Кабана не зовсім. «У цій комбінації Кабан потрапляє в пастку, тому що Дракон миттєво закрутить йому голову. Кабан весь вільний час буде зайнятий тільки Драконом, а для себе у нього вже не залишиться часу.

Його захоплення блискучим партнером вселить у нього енергію, він стане більш розкутим і почне самостійні виходи в суспільство. Це Дракона зовсім не образить, і він не забуде дати мудру пораду своєму партнеру. Кабан з вдячністю прийме слова Дракона, тому що його поради завжди цінні.

<-IMAGES->

Сумісність знаків чоловік Кабан і жінка Дракон сприятлива для створення тривалих серйозних відносин, які можуть перерости в шлюб. Хоч різниця у віці між ними досить велика, вони інтуїтивно розуміють і відчувають один одного, а набагато глибше, ніж будь-які переговори і штучне взаємодія.

Якщо партнери вирішать питання про взаємній повазі, в союзі встановляться довірчі, теплі стосунки. Дівчина Дракон у їх спільну життя привнесе цікаві знайомства, яскраві події та безперервну низку нових вражень. Чоловік Кабан любить активність і прийме фантазії своєї половини, як мотив для власного розвитку.

Жінка Дракон також буде рада партнерству з цим чоловіком, адже він вміє дбати, бути участливым і добрим. Поруч з ним вона отримає можливість повноцінно відпочити і навчиться радіти простим речам. Таке поєднання знаків дає в союзі внутрішній глибокий психологічний комфорт, стабільність і відчуття захищеності, не дивлячись на те, що обидва вони допитливі, яскраві живі особистості.

Сумісність жінка Кабан і чоловік Дракон перспективна для побудови близьких стосунків і створення сім’ї. Між цими партнерами присутній інтуїтивне розуміння, відчуття одне одного, а така взаємодія набагато важливіше будь-яких переговорів і штучно створених відносин.

Швидше за все, очікування і бажання обох партнерів у цьому союзі реалізуються. Однак знайти справжнє щастя у відносинах у них вийде тільки при взаємній повазі. Варто зазначити, що чоловік Дракон може сприйняти чуйність жінки Кабана, як слабкість і постарається стати лідером. Звичайно, чоловік повинен займати провідну позицію, але при цьому важливо, щоб він не принижував свою жінку. В іншому випадку вона може почати змінювати, або регулярно отруювати відносини отрутою незадоволеності. Тоді відносини зазнають краху.

При взаємній повазі в парі встановляться довірливі й теплі стосунки. Чоловік Дракон постарається збагатити їхнє спільне життя яскравими подіями, цікавими подорожами і знайомствами. Жінка Кабан з задоволенням прийме динаміку і фантазії чоловіка Дракона в якості стимулу для свого власного розвитку.

Чоловік Дракон також буде радий своєму партнерства з жінкою Кабаном, так як вона здатна подбати, проявити участь і доброту. Поруч з нею він знаходить довгоочікувану можливість повноцінно відпочивати і отримувати задоволення від простих радощів у житті. Взаємодія цих партнерів засноване на внутрішньому глибинному психологічному комфорті, стабільності і почуття захищеності. Обидва партнера яскраві, живі і дуже допитливі особистості.


Залишити відгук