Кабан і Собака Сумісність

Між цими людьми відразу виникає повне взаєморозуміння. З союзу обидва отримують користь. Кабан зможе навчити Собаку своєї безпечності та оптимізму, якого їй так не вистачає. Згідно з гороскопом сумісності Кабана, обидва партнера щедрі і чесні, вміють співчувати і поважати один одного. Вони вміють підтримати хороший мікроклімат у родині і постійно зміцнюють свій союз. Вони знають, що таке справжня любов і гарне життя, а для іншого у них просто немає місця.

Умиротворена Собака буде щаслива і спокійна, адже їй так цікаво слухати Кабана і слухати його корисним порадам. Її абсолютно не бентежить незручність і неповороткість Кабана, але іноді Собака проявляє зайву підозрілість.Однак у потрібний момент вона сміливо кинеться на захист улюбленого. Правда, іноді Кабана дратує надмірна турботливість неспокійною подруги. Але з Кабаном Собаці не буде самотньо і вона нарешті зуміє розслабитися.

<-IMAGES->

Сумісність чоловік Кабан і жінка Собака заснована на спільних цінностях та взаємній повазі. Цей союз має гарні шанси на довгострокові відносини в любові, не дивлячись на те, що спочатку буде трохи складно налаштуватися партнерів один на одного.

Широта інтересів і багатоликість чоловіки Кабана виходять за рамки життєвих принципів жінки Собаки. Їй нелегко дати чоловікові свободу дій. Вона, як хранителька вогнища, виявляє наполегливість, вимогливість і спробує контролювати чоловіка, так як вирішить, що його може відвести інша жінка.

Жінка Собака хоче, щоб чоловік Кабан взяв на себе зобов’язання по матеріальній частині підтримання їх сім’ї, але натомість вона здатна оберігати його спокій та життя від небажаних подій. Однак це далеко не завжди те, що потрібно чоловікові. Тому їм слід навчитися домовлятися і припиняти суперечки, якщо в них з’являються емоції. Замість висунення претензій один до одного їм слід почати говорити про свої почуття і бажання.

Між ними складуться хороші стосунки, але за умови, що жінка Собака не буде боятися проявляти себе, а чоловік Кабан почне активно діяти і не боятися домовлятися.

Сумісність жінка Кабан і чоловік Собака передбачає перспективні відносини в сенсі сім’ї та шлюбу, не дивлячись на те, що спочатку їх чекають певні труднощі. Ці партнери здатні відчувати один одного на глибокому рівні, що і повинно стати основою їхніх відносин. Чоловік Собака чесний і відданий, але задля свого комфорту може заглушити голос совісті. У парі з дівчиною Кабаном він просто не зможе дозволити собі зайвого. Одурювати коханого для неї все одно що брехати дитині, а для нього це дуже неприємно.

Між цими партнерами можуть складеться хороші стосунки, але тільки в тому випадку, якщо вони подолають перший період притирання. Всі труднощі, які виникатимуть в парі виходять з слабкого зовнішнього самовиявлення і реактивності обох. Чоловік Собака занадто сором’язливий, щоб проявляти себе, до того ж він схильний довго роздумувати підходить йому ця жінка чи ні. Він в принципі звик жити сьогоднішнім днем, повністю покладаючись на зовнішні обставини і щасливий випадок.

Жінка Кабан теж не стане поспішати і захоче подивитися як будуть розвиватися відносини. Якщо чоловік її вразив, вона проявить себе, але далеко не відразу. Адже чоловік Собака рідко приваблює дівчину Кабана при першій зустрічі. Тому заради вподобаної дівчини чоловік Собака повинен переступити через свій страх бути відкинутим і почати доглядати за нею, поки це не зробив хтось інший.

Чоловік Собака і дівчина Кабан не дуже вимогливі до умов життя, він буде зайнятий роботою, а вона зможе підтримати життєвий тонус і оптимізм цього чоловіка, без хитрощів, претензій і торгів.


Залишити відгук