Кабан Сумісність

Люди, народжені в роки Свині, відрізняються сміливістю і здатністю до самопожертви. Вони чесні і сумлінні, уважні до тих, кого люблять, поважають, цінують. Характер і вдача у Свині справді лицарський, це добре знають їх друзі та близькі. Галантність і послужливість, тонкість душі і надмірна педантичність — яскраво виражені риси натури Свині. Свиня розумна, але майже безпорадна перед хитрістю і лукавством, перед лицемірством і лестощами, вона часто тушуется, коли їй доводиться виправдовуватися. Вона сувора і вимоглива як до себе, так і до інших, і рідко йде на якийсь компроміс.

Кабан дуже популярний у протилежної статі і переживає чимало романів до вступу в шлюб, однак, ставши сімейним людиною, зберігає вірність супутника на все життя. В будинку любить затишок і комфорт.

Жінки-Кабани. Дуже доброзичливі, живлять ненависть до сварок і суперечок. Вони ніколи не будуть вступати в дискусію, особливо якщо по-справжньому поважають або люблять співрозмовника. Швидше, поступляться або хоча б зроблять вигляд, що згодні з чужою думкою, і будуть праві. Жінки, народжені в рік Кабана, — дуже люблять робити подарунки і організовувати маленькі вечірки; знаменні дати в їх будинку відзначаються особливо.

Жінка-Кабан дуже довірлива і не раз буває обманута. Вона дуже хороша господиня, а все, що знає і вміє, успадкувала від мами та бабусі. Цікаво, що вдома у неї або бездоганний порядок, або божевільний розгардіяш, нічого середнього їй не дано. Справа в тому, що жінка-Кабан має пристрасть до накопичення, і часто простір виявляється заповненим непотрібними речами. Порадити тут можна лише одне: сміливо викинути все, про що вона забула (навіть не схопиться). Ця жінка свято шанує сімейні традиції та переносить їх у свій власний будинок. Вона не лише добра господиня, а й мати, і часто в неї багато дітей. Всю свою енергію жінка-Кабан готова витратити на них і коханого чоловіка.

Чоловікові-Кабани. Чесні, веселі, дружелюбні; вміють йти на компроміси. Іноді Кабанам не вистачає знань, і тоді вони звертаються за порадою до друзів, книг, Інтернету. Вони люблять подорожувати, а іноземні мови даються легко. Будучи азартними, ці чоловіки можуть втратити і те, що мають, у гонитві за великим виграшем, правда, прожитковий мінімум у них буде завжди. Заробити гроші їм вдається без особливих зусиль. Кабан часто користується підтримкою рідних і друзів, у чому йому щастить більше, ніж іншим.

<-IMAGES->

Кабан і Щур: Щур розумна і теж вміє заробляти гроші, а значить, відносини з представником даного знака у Кабана складуться добре. Головне, щоб Пацюк не вела себе дуже агресивно і не налякала милого і довірливого партнера.

Кабан і Бик: Для союзу з Биком Кабан, мабуть, дуже компанійська особистість. Іноді він буде шукати на стороні те, що може знайти вдома, і навіть якщо це сталося тільки один раз і то — за збігом обставин, Бик цього терпіти не стане. Кабан, у свою чергу, побоюється Бика і навряд чи буде довго терпіти його суворість.

Кабан і Тигр: Кабан добре порозуміється з Тигром. Будучи добродушним, перший не стане сперечатися з войовничим революціонером, і той це оцінить, оскільки відчайдушно потребує спокою. Тигр принесе відчуття захищеності.

Кабан і Кролик: Кабану варто пов’язати своє життя з Кроликом, оскільки це буде найкращим способом уникнути суперечок, які неприємні представнику першого символу. В цьому союзі важливо, щоб обидва партнера зберігали вірність, тоді все буде просто чудово.

Кабан і Дракон: Союз з Драконом також обіцяє бути довгим і гармонійним. Кабан такий добрий, що буде захоплюватися своїм партнером (в крайньому випадку, з кращих спонукань просто розіграє це захоплення), і той це оцінить. Мабуть, навіть спалахи гніву пропадуть. До того ж Дракон не менш великодушний, ніж Кабан.

Кабан і Змія: Не варто пов’язувати своє життя зі Змією, яка буде не тільки змагатися з ним у дотепності, але і повільно душити в своїх обіймах. Коли він їй набридне, вона його кине, а Кабан буде страждати.

Кабан і Кінь: Союз з Конем теж не буде щасливою — вона занадто егоїстична і незалежна. Кабан буде старатися, але у нього що-небудь вийде тільки в тому випадку, якщо Кінь не буде думати тільки про себе.

Кабан і Коза: Кабан цілком може бути щасливий з Козою, яка подарує йому свою ніжність в обмін на комфорт і гроші (навіть примх не буде). І хоча перший занадто наївний, сильно цим зловживати Коза не стане.

Кабан і Мавпа: Відносини з Мавпою складуться просто чудово. Незважаючи на здатність останньої дурити людей, щоб отримати вигоду для себе, тут вона цього робити не стане. Кабан — чи не єдиний, кого вона справді поважає. Йому нічого не загрожує. Союз обіцяє бути довгим і щасливим.

Кабан і Півень: Кабан настільки терпеливий, що може спробувати щастя з Півнем. Поблажливо ставлячись до його примх, Кабан цілком зможе з ним порозумітися. Часом будуть стомлювати спалахи агресії, але якщо Кабан не стане вставати в позу, вони просто не виникнуть. Подібний союз навряд чи можна назвати гармонійним, але він все-таки можливий.

Кабан і Собака: Дуже добре Кабану буде з Собакою, У цих відносинах будуть панувати взаємоповага і розуміння. Гармонійний союз.

Кабан і Кабан: Два Кабана також добре порозуміються один з одним: обидва доброзичливі, обидва готові йти на поступки, обидва добре заробляють. Чудові відносини.


Залишити відгук