Бик і Тигр Сумісність

Для такого кровожерливого тварини, як Тигр, Бик — прекрасна видобуток, адже Тигр ніколи в житті не встоїть перед спокусою урвати свіжий шматок м’яса. Бик не дуже звик, щоб на нього нападали або їм підганяв, він не дасть себе проковтнути. Быкы дуже волелюбні, і той, хто встигне його з’їсти, обов’язково зіпсує шлунок. Бик не може перешкодити Тигру вести хижий спосіб життя, але все одно намагається якось домінувати, нагадувати йому про обережність і застерігати від брутальності.

Згідно з гороскопом сумісності Бика, спільного бізнесу їм не бачити, тому що кожне дрібне непорозуміння закінчується бурхливим скандалом. Але жінки — Быкы дещо відрізняються від чоловічого представника цього знака і звикають до мовчазної ролі, якщо Тигр може задовольнити всі їхні потреби. Але згодом обов’язково проявлять нетерпіння, Жінка-Тигр обов’язково зверне увагу на величного Бика, тому що в її очах він являє собою зразок чистої совісті.

<-IMAGES->

Тут ситуація скоріше більш проста, оскільки чоловік Бик буде зайнятий своїми справами, забезпечувати тил, а жінка Тигр буде підкидати нові ідеї, цікаві міркування і допоможе Бику трохи легше дивитися на життя і більше радіти цьому житті.

Вона, звичайно, дуже волелюбна, але, тверезо оцінюючи надійність чоловіки, скоріше погодитися на шлюб саме з ним, ніж з чоловіком іншого знака. В цьому союзі буде довіра і розуміння, якщо обидва не захочуть будувати відносини, намагаючись щось один одному довести. Вдалий союз, якщо обидва готові чути партнера.

Гороскоп сумісності в такому союзі буде багато в чому залежати від жінки Бика, від її власницьких інстинктів і бажання наполягти на своєму. Занадто сильний тиск консервативної жінки Бика може виявитися руйнівним для такого союзу, якщо чоловік Тигр буде не готовий продовжувати і розвивати відносини. Він більше розуміє і знає як врегулювати, урезонити жінку Бика.

Вона — практик, тому намагається максимально удосконалювати й організовувати своє життя. Тигр більше живе сьогоднішнім днем, імпульсами, він рідко щось планує, а Бик — навпаки, намагається підстелити соломку заздалегідь, щоб ніякі труднощі не застали зненацька. Їм потрібно домовитися і просто поступатися один одному, знаходити компромісні рішення. Це — не складно для пари.


Залишити відгук