Бик і Змія Сумісність

Змія — це тварина, яка вміє пристосуватися абсолютно до всього. В цьому союзі Бику здасться, що він може зайняти чільне положення. Звичайно, спочатку Змія не надасть видимого опору, вона оточить Бика турботою і розумінням і буде лити бальзам на душу. Змія любить комфорт, а Бик може забезпечити їй його. Звичайно, вона може сама добитися в житті, хоча ніколи не відмовиться залізти на вьючное тварина, яка може працювати за двох.

Вона ніколи не відмовиться від спокуси приділити собі більше часу, ніж витрачати його на непотрібні роботи в будинку. Змія намагатиметься проковтнути Бика, і це може доставити йому задоволення. В даному випадку виходить, що всі задоволені. Коли Змія побачить, що Бик виявляє безмежну відданість, вона вилізе зі своєї пори пошукати інших розваг, але він про це знати не повинен. В роботі вони доповнюють один одного. Згідно з гороскопом сумісності Бика, разом вони можуть сколотити досить пристойний стан.

У цьому поєднанні гороскоп сумісності сприятливий. Жінка скористається можливістю і займеться тим, що їй цікавіше. Можливо, вона стане домогосподаркою і буде вести будинок, піклуватися про чоловіка і дітей, прикрашати оселю. Якщо фінансові здібності чоловіка виявляться середніми, то дружина відправиться на роботу і буде також, як і чоловік багато трудитися.

Їм необхідна матеріальна стабільність і благополуччя. Тільки в цьому випадку їх шлюб виявиться стійким і по-справжньому щасливим. Жінка Змія потребує схвалення, уваги, тісному спілкуванні з чоловіком. Вона повинна бачити свою потрібність і важливість в житті чоловіка Бика, нею не можна нехтувати і ігнорувати — Змія цього не потерпить!

Тут сумісність більш проблематична. Основний тягар відповідальності, швидше за все, буде лежати на жінці Бику. Але, вона і сама цього захоче — вона активна і наполеглива, любить керувати і не надто схильна прислухатися до порад інших. Якщо потрібно, вона може і вести господарство, і досягти кар’єрних висот.

Чоловік Змія — людина більш прагматичний і налаштований на свій особистісний ріст. Щоб працювати у повну силу у нього повинна бути понад мотивація, яка буде давати якусь перспективу, подальший розвиток, більш високий матеріальний достаток.

В якомусь сенсі чоловік Змія — натура більш творча і шукає. Він намагається уникати рутини і не витрачати сили на мало значні справи. Якщо жінка надасть йому можливість реалізувати все, що він хоче, то такий союз може скластися чудово.


Залишити відгук