Бик і Щур Сумісність

Згідно з гороскопом сумісності Бика, вони розуміють один одного, тому що обидва яскраві індивідуальності. Як Бик, так і Щур дуже коректно ставляться до свободи партнера. Щур потребує серйозного ставлення, а для цієї мети Бик їй ідеально підходить. Він поважає секрети свого партнера. Набагато гірше, коли Щур не може тримати язик за зубами і починає базікати про інтимні подробиці зв’язку з Биком. А немає нічого таємного, що стає явним.

Якщо Бик щось дізнається, що на нього це подіє, як червона ганчірка, і він обов’язково розлютується. Але є й інші труднощі, так як Бик не може повністю задовольнити сексуальні потреби Щури. Він дуже точний, а його педантичність трохи дратує Щура, але він завжди вірний і ніколи не змінить Щура. Цим Щур буде дуже задоволена, так і Бик теж.

<-IMAGES->

Поєднання більш реальне і зручне для щасливого подружнього життя, тому що ні одному, ні іншому не доведеться ламати себе, переробляти і налаштовувати на іншу, чужу собі хвилю. Поруч з чоловіком Биком, жінка Щур може відчувати себе просто жінкою, не побоюючись нападів і нападів гніву з боку чоловіка. Він здатний її балувати, піклуватися про неї і завжди підтримає у важку хвилину — підставить своє м’язисте плече! А крім того, чоловік Бик по-хорошому допоможе жінці Щура відкрити в собі багато талантів і взагалі, розвинути найкращі якості.

Вони можуть скласти надійну пару, якщо чоловік не стане занадто часто критикувати і звинувачувати жінку. Жінка Бик не опускається до того, щоб звертати увагу на дрібні уколи і мало значні коментарі, але, коли претензії накопичуються, вона може проявити неадекватно сильну реакцію і чоловік Щур буде довго відновлюватися від шоку.

Для чоловіка Щури, жінка Бик — особистість дуже масштабна і складна, йому нелегко її ні зрозуміти, ні прийняти такою, яка вона є — він напевно захоче її переробити, виховати під себе, але це навряд чи можливо… Швидше вона виховає його, але чи захоче чоловік Щур після всієї цієї «дресури» залишитися поруч — велике питання. Наскільки довго і успішно складуться взаємостосунки в такій парі буде залежати від знаків Зодіаку, як чоловіки, так і жінки.


Залишити відгук