Бик і Кролик Сумісність

Це ідеальний союз. Зайцю потрібна безпека і гармонія, які йому може дати тільки союз з Биком. Заєць — потенційний Дон Жуан, але якщо поглянути глибше, в ном можна розгледіти риси сім’янина, люблячого свій будинок Бик вміє виявляти вірність такого типу людей, але він не може залишити свою підозрілість. У всякому разі, шпигувати він ніколи в житті не буде. Обидва звіра бояться життєвих змін, тому будинок вважають своєю міцністю.

Краще, якщо п цьому союзі активну сторону взяв на себе Бик, тому що він більше підходить до ролі борця. А Заєць проявить максимум дипломатії, щоб згладити всі гострі утлы делікатних ситуацій. Єдине, що не може сподобатися Бику, це розмитість і завуальованість відповідей Зайця. У цьому випадку Заєць повинен бути більш рішучим і впевненим у собі. Всі інші труднощі Бик вирішить сам. Згідно з гороскопом сумісності Бика, цей союз прекрасний для любові, але не для бізнесу, бо обидва не люблять ризикувати і їм знадобиться третій.

Чоловік Бик і жінка Кролик добре сходяться в житті. Кролик завжди буде вірно слідувати за своїм чоловіком і підтримувати його у всіх починаннях. Чоловік Бик дуже ніжний по відношенню до жінки, якій довіряє і намагається її зрозуміти. І він, і вона люблять дітей і поважають один одного. Вони здатні разом створити чудову сім’ю, без недомовок і докорів.

протягом життя жінка Кролик не залишає свого чоловіка, як би важко їм не було. Чоловік Бик, можливо, визнає її надто спокійною і легковажною, однак саме завдяки цим якостям вона створює в будинку затишок і атмосферу відпочинку, якими так хочеться насолодитися після важкого трудового дня.

Союз жінки Бика і чоловіки Кролика може скластися досить вдало, якщо вона навчиться йому довіряти. Безумовно, цей чоловік не тільки дипломатичний, але разом з тим і дуже привабливий для представниць прекрасної статі. Він легко зачарує неприступну і серйозну дівчину Бика і не тільки її. Навряд чи їй сподобатися ця риса його характеру, тому підозри і сумніви будуть терзати її протягом довгого часу. Але чоловік Кролик здатний довести необгрунтованість цих підозр, якщо стане приділяти своїй коханій більше часу, ніж усім іншим.

Якщо ж чоловік Кролик не подбати про те, щоб розвіяти підозри своєї коханої, швидше за все, вони розлучаться. Адже жодна жінка не захоче жити в постійних сумнівах, навіть така терпляча, як Бик. Проте відчувши підтримку і віру, які надає своєму чоловікові дівчина Бик у відносинах, навряд чи він захоче поміняти їх на швидкоплинні захоплення. Крім того, як для неї, так і для нього важливо, щоб будинок залишався фортецею і опорою і заради цього вони зможуть постаратися.


Залишити відгук