Бик і Кабан Сумісність

Кабан бажає бути самим хитрим, але на ділі виявляється зовсім не так: він може тільки блиснути своєю легковажністю. Тому Бик повинен бути завжди напоготові. Вони дуже подобаються один одному і особливо цінують в партнері чесність. Кабан завжди виступає у ролі борця, а Бик відрізняється винятковим миролюбністю, в цьому їх сила. Але в такому союзі неможливо обійтися без розбіжностей, адже Кабан по своїй натурі ненажера, а Бик не може дозволити такого марнотратства.

Адже їх радують різні речі — один задоволений малим, а інший досвідчений достатком. Бик — прекрасний економіст, а Кабан марнотратний і не може жити без комфорту. Як правило, це стає причиною взаємних докорів. Але на цьому, згідно з гороскопом сумісності Бика, їх розбіжності закінчуються, так як у Кабана прекрасно розвинене почуття міри. І якщо він зрозуміє, що набрид Бику, моментально замовкне.

<-IMAGES->

Гарне сполучення знаків для любові і шлюбу, якщо чоловік Бик не виявиться занадто суворим, а жінка Кабан надмірно розпущеною. Обидва можуть стати не тільки корисними один одному в життєвому сенсі. Найголовнішим плюсом цього дуету будуть, звичайно, почуття і любов у всіх значеннях цього слова. Чи їх пристрасті вщухнуть навіть з віком і на основі трепетного ставлення один до одного, їм легше вирішувати будь-які проблеми.

У цьому варіанті досягти ідилії буде складніше. Чоловік Кабан може деякий час утримувати свої позиції на належному рівні, але, одного разу він проявить свою непостійність. Він втомлюється від одноманітності, а для жінки Бика помінятися — велика проблема. Так, і вона не поквапиться, тому що перш, ніж що-небудь зробить, їй знадобляться гарантії надійності, а чоловік таких гарантій ніколи не дасть.

Він вміє проявити турботу і увагу, але завжди переслідує свої цілі. Якщо щось йде не так, як він задумав, стає просто нестерпним. Жінка Бик швидко зрозуміє гру чоловіки і спробує протистояти. До того ж, нерідко, він занадто тушкуємо своїми внутрішніми протиріччями, що буде вносити додаткову напругу у відносини. Можливо, вони все-таки прийдуть до консенсусу і тоді їх спільне життя виявиться щасливою як у казці!


Залишити відгук