Бик і Бик Сумісність

У них не виникає жодних проблем у побуті, все йде як по маслу. Життя побудоване як би за графіком, все вчасно: і обід, і відпочинок. Але іноді буває нудно удвох, бо Быкы час від часу потребують поштовху, інакше вони заснуть на шляху. Може бути, тому і небажано мати партнера того ж знака, так як другий Бик в упряжці може сприяти прояву зайвої ліні. Якщо їх не буде підстьобувати чий-то батіг, вони разом сядуть у сплячку. Згідно з гороскопом сумісності Бика, навряд чи у них вийде спільний бізнес, бо дружба між ними сприятлива, але союз неможливий.

Очевидно, обидва — натури пристрасні, легко збудливі, хоча і вміють тримати свої бажання під контролем. Взагалі, це — люди практичні і дуже раціональні. Саме це якість ним може сильно заважати в особистому житті! Неабияка частка впертості і норовливості, небажання поступитися один одному — теж їх особливості. Не дивно, що бурхливий роман нечасто переростає в щасливий шлюб. Цю їхню могутню енергію, все-таки, потрібно розбавляти.

Навіть якщо в сексуальному відношенні у них все в порядку, то побутова життя може швидко набриднути обом. Однак, обов’язки можна поділити, і тоді два Бика не будуть битись лобами на одних і тих же домашніх роботах. Вимогливість до партнера не дасть розслабитися обом, тому, в такому союзі, дуже багато напруги, багато роботи і, треба сказати, багато заслужених нагород. Бики — люди вкрай ефективні і їх спільний бізнес, наприклад, напевно виявиться успішним!

Двом Бикам можна і навіть потрібно співпрацювати, якщо особливості характеру людей, що складають пару, здатні взаємодіяти гармонійно. В цілому, для життя, коли людей об’єднують спільні інтереси і близькі сфери професійної діяльності, вони цілком здатні скласти хорошу пару. Головне в цьому союзі — навчитися знаходити компроміси і час від часу поступатися один одному. В цьому випадку, їх може чекати довга, забезпечена і щасливе сімейне життя.


Залишити відгук