Бик і Мавпа Сумісність

Мавпа дуже динамічна і вертлява, і тому Бикові дуже важко за ной наздогнати. Швидше за все, він дуже швидко відстане. Він втратить пильність і забуде про свою недовірливість, спостерігаючи за чарівним танцем хвостатої подруги. Мавпа — самий оригінальний знак китайського гороскопу і вона зможе помітити в Бику врівноваженого і цікавого партнера, чого їй так не вистачає в житті.

Єдине, в чому сходяться їх характери, — вони обидва не сентиментальні, любов в їх житті не займає першого місця, і тому вони дуже зрадіють, коли зустрінуть партнера, який не знає ревнощів і не говорить таких незрозумілих слів про кохання. Їх союз сприятливий як для шлюбу, так і для бізнесу. Згідно з гороскопом сумісності Бика, в тандемі вони будуть дуже небезпечні і ніхто не захоче з ними хитрувати.

<-IMAGES->

У цьому поєднанні знаків легше домогтися рівноваги і взаєморозуміння. Все-таки жінка Мавпа — це в першу чергу жінка і вона хоче мати дах над головою, надійного і відповідального чоловіка, нормальну сім’ю. Вона, якщо тільки не є дисгармонійною натурою, здатна не тільки створити домашній затишок, здійснити свої мрії і вдома, і на роботі, але і допомогти своєму чоловікові досягти значних успіхів більш простим шляхом.

Вона як двигун, може забезпечити чоловіка різноманітність і яскравість життя, яких він навіть не знав або не відчував. Чоловік же повинен знайти можливість прийняти жінку такою, яка вона є.

Гороскоп сумісності в цій парі більш напружений, а їх шлюб рідко складається вдало. Жінка Бик, бажаючи стабільності у відносинах, може не побачити перспективи створення сім’ї з чоловіком Мавпою.

Любовна життя з пригодами і постійними струсів — цілком можлива на деякий час для отримання життєвого досвіду. Чи піде ця жінка на офіційний шлюб з чоловіком Мавпою — велике питання! А бурхливий запам’ятовується роман може скластися.


Залишити відгук