Бик і Кінь Сумісність

Згідно з гороскопом сумісності Бика, це не дуже гарне поєднання, тому що обидва егоїсти і але бажають зрозуміти один одного. Гарцующую Кінь важко втримати на місці, а Бик звик повільно плентатися по второваною стежкою. Просто вони володіють різним життєвим ритмом, тому дуже важко їх шляхах перетнутися. Але якщо все-таки вони познайомляться, утримати їх може тільки добра воля Бика.

Від цього союзу Кінь не стане щасливою, вона дуже егоїстична, пристрасна і потребує пристрасної любові і доказах своєї прихильності. А Бик зі своєю уповільненою реакцією виявиться для неї холодніше льоду. Сам того не помічаючи, він почне відлякувати красива тварина. Трагедія завершиться тим, що Кінь побажає з кимось поспілкуватися, адже вона любить товариство, а Бик звик до самотності і не побажає їй скласти компанію. Він почує тільки стукіт закривається двері.

Гороскоп такого поєднання знаків більш сприятливий. Для чоловіка Бика, що створює матеріальну основу сім’ї, жінка Кінь може виявитися музою, натхненницею на великі справи. Її оптимізм, життєрадісність і діловитість допоможуть чоловікові не тільки «тягнути лямку» обов’язків, але і відчувати себе молодим, завзятим і здатним на багато що, загалом, повністю задоволеним життям.

Яскравість жінки Коні дасть правильний імпульс чоловікові Бику, щоб проявити свої кращі якості. Звичайно, він буде змушений на багато що «закривати очі», адже ця дама не завжди чудово готує і охоче займається домашнім господарством. Ну, що ж, не все в цьому житті гладко і право вибору завжди залишається за кожним. Головне — навчитися цінувати те, що є і правильно розставляти пріоритети.

В цьому гороскопі більше складнощів, які стосуються саме розбіжностей з ключових питань сім’ї і шлюбу. «Любов любов’ю, але їсти хочеться завжди» — це багато разів перефразований вираз як раз говорить про насущні проблеми в союзі жінки Бика з чоловіком Конем.

Ця жінка може цікаво, весело і невимушено провести час з чоловіком Конем, але, вона зрозуміє, що не може на нього розраховувати і сподіватися, а вона — дама серйозна і не стане витрачати своє життя на легковажну і занадто безтурботного чоловіка.

Жінка Бик вимоглива і, не отримуючи необхідного, стає прискіпливою та безкомпромісною. Складний союз, але можливий, якщо обидва партнери будуть добре підходити один одному за знаками Зодіаку.


Залишити відгук