Бик і Коза Сумісність

Згідно з гороскопом сумісності Бика, вони дуже не схожі один на одного, але, напевно, своїми протилежностями і доповнюють один одного. Бику дуже корисно подихати тим повітрям, яке оточує Козу. Від цього двоє тільки виграють.

Тому що мрійниця Коза не звикла мислити раціонально, а часто навіть допускає помилку. Але поряд з розважливим, розумним Биком, вона зможе придбати те, що з іншими не знайшла. За класичним китайським гороскопом їм не рекомендується затримуватися разом, але нам би хотілося, щоб ці два знака полюбили один одного і залишилися в одній упряжці.

Гороскоп сумісності такого поєднання більш сприятливий для любові і шлюбу, тому що жінка Коза, потребує заступництво і захист — явище більш реальний і цілком закономірне. Вона дійсно вміє чудово вести домашнє господарство, виховувати дітей і піклуватися про чоловіка — це її сильна сторона.

Така дружина може стати хорошим партнером для чоловіка Бика. У всякому разі, вона цілком адекватна, адже рано чи пізно вона зрозуміє як потрібно вести себе з ним, щоб мати те, що хочеться.

Складний союз для обох. Як не сумно, у них мало шансів втриматися разом. Жінка Бик не терпить ні легковажності, ні примхливості, ні безвідповідальності. А чоловік Коза, навіть, якщо він — найкращий представник цього знака, наперекір і з шкідливості, а може просто з «любові до мистецтва», все частіше і активніше провокувати жінку Бика на крайню ступінь невдоволення і гнів.

Звичайно, якщо вони все-таки зможуть домовитися і розділити сфери впливу, жінці Бику в чомусь поступитися, а де-то зробити самій, то протриматися якийсь час разом цілком можливо. Погано те, що з чоловіком Козою домовлятися марно — він пообіцяє, а потім все одно все «переграє». Важкий поєднання, але при обопільній роботі над собою — можливе.


Залишити відгук