Бик і Дракон Сумісність

Бик ідеальний для нормального повсякденного життя, він знає, як уникнути зайвого ризику, а Дракон впадає в будь-які незвичайні авантюри як в роботі, так і в повсякденному житті. Тому часто за життя Бика Дракон проноситься подібно мчить експресу. Але для Бика подібні струсу дуже корисні: хоча це і дуже втомить, однак піде на користь. Дракон допоможе стати Бику більш зрілим, збагаченим досвідом, у свою чергу, насолодившись стабільністю Бика. Дракон деякий час відпочине біля Бика.

Згідно з гороскопом сумісності Бика, вони відчують один від одного умиротворення, але ненадовго. Дракон не може тривалий час перебувати на одному місці і тому скоро побажає розвіятися. У спільній роботі вони відчувають себе прекрасно, Коли Дракон роз’їжджає по відрядженнях, Бик обов’язково займеться підрахунками.

У цьому поєднанні знаків простіше домогтися бажаного як одному, так і іншому. Правда, чоловік Бик захоче, щоб жінка Дракон більше часу проводила вдома з родиною і менше бігала по подружкам і займалася кар’єрою. Тут, звичайно, можуть бути проблеми, якщо хоч трохи не поступитися один одному.

Жінка іноді може пропустити візит до приятельки, а чоловік цілком в змозі іноді приготувати вечерю… загалом, якщо обидва дорожать відносинами, то зуміють знайти компромісні рішення. Взаємне збагачення через несхожість характерів чоловіка Бика і жінки Дракона набагато важливіше будь-яких побутових незручностей.

Гороскоп сумісності тут може виявитися набагато більш важким для життя. Жінка Бик буде у будь-який спосіб обмежувати чоловіка Дракона. Спочатку вона зробить вигляд, що її все влаштовує в надії, що останній «розсудливою» і, нарешті, «займеться справою». У всякому разі, жінка Бик буде придивлятися і спробує зробити все, що в її силах, щоб утриматися у відносинах і створити нормальну сім’ю.

Їй складно зрозуміти мотиви Дракона, прийняти його таким, який він є. А щоб проявляти гнучкість, причому постійно, потрібно зовсім інший склад характеру. Перспективність цього союзу багато в чому залежатиме від особливостей конкретного чоловіка і жінки.


Залишити відгук