Бик і Собака Сумісність

Краще, якщо в цьому союзі Собака — чоловік, а Бик — жінка. Собака знайде бажану рівновагу, яке йому дасть спокійна і респектабельна жінка — Бик. Тільки в цьому випадку Собака почне спокійно спати по ночах, не бігати навколо паркану в пошуках бажаного противника. У бізнесі вони теж підходять один одному, тому що Собака — прекрасний адміністратора Бик — чудовий фінансист, і в цьому дуеті вони ніколи не зазнають поразки.

Якщо жінка народжена в рік Собаки, все інакше. Тому що Собаки дуже пихаті і не можуть жити без розваг, а Бик не може вічно чекати. Але в будь-якому випадку ці партнери цінують один одного. Бику подобається глибина розуму Собаки, а Собака не може встояти перед врівноваженістю Бика. Згідно з гороскопом сумісності Бика, союз між ними дуже щасливий і не позбавлений перспектив, але не буває без труднощів.

<-IMAGES->

Гороскоп сумісності в любові чоловіка Бика і жінки Собаки — найкращий в такому поєднанні знаків. Жінка буде отримувати все, що забажає, якщо виявиться корисною чоловікові. Він, звичайно, вимогливий щодо ведення господарства і організації сімейного життя — він любить порядок і ефективність у всьому!

Проте, чоловік Бик створить для жінки Собаки не тільки матеріальне благополуччя, а й дасть їй відчуття впевненості в завтрашньому дні. Так, до нього доведеться пристосовуватися, його потрібно поважати і з ним треба вміти домовлятися. Але, він — відвертий і взагалі-то, прямодушний чоловік, а значить, завжди грає на відкриту і тільки за правилами. Зрозуміти його правила гри не складе ніяких труднощів.

Ось тут вже все набагато складніше. Чоловік Собака навряд чи буде відповідати уявленням жінки Бика про надійного партнера, якому можна довіряти. Навіть якщо він виявиться кращим представником свого знака, вона навряд чи побачить можливість навіки пов’язати з ним своє життя.

Його нерішучість, яку можна називати волелюбністю або якось ще, змусить жінку сумніватися в собі, турбуватися по дурницях, а вона — натура цільна, не виносить подвійності, неоднозначності в любові, а тим більше в сімейному житті. Якщо ж любов і шлюб складуться, спільна життя, напевно, буде сповнена переживань, вагань, сумнівів, невизначеності.


Залишити відгук