Бик Сумісність

Люди, що народилися в рік Бика, скромні й старанні, терплячі і небагатослівні, наполегливі і витривалі. У той же час, при певних умовах і обставинах вони можуть бути ексцентричними і нетерплячими, можуть легко виходити з себе. В такі моменти їх слід остерігатися і уникати, бо їх гнів і лють виходять з-під контролю, не знаючи ні кордонів, ні меж. У момент емоційного сплеску, під вплив їх незаперечного красномовства можуть потрапити великі аудиторії, ціла юрба. А більшість з них володіє не тільки чудовими розумовими, але і фізичними даними.

Оскільки Бик традиційний і серйозний, розумний, але позбавлений сміливих фантазій, його прагнення до створення сім’ї цілком обгрунтовано. До того ж людина, народжена під цим знаком, за своєю натурою — домосід (хоча і любить іноді повозитися в саду). Зазвичай у Биків виходить міцна сім’я.

Жінки-Бики. Народжені в рік Бика володіють добрим і чуйним характером. Найчастіше, на них можна покластися. Вони дуже люблять свій дім і пишаються ним, прагнуть зробити його як можна більш затишним. Жінка-Бик прагматична і романтичним мріям воліє дійсність. Сумлінно виконуючи все, покладене на неї на роботі (як правило, нелюбимої), вона прагне бути берегинею домашнього вогнища. Чудова і дбайлива господиня, жінка-Бик буде робити все, що в її силах, для щастя чоловіка і дітей. Можливо, багатьом вона буде незрозуміла цієї замкнутістю на сім’ї і деяким обмеженням інтересів, але її щирої відданості сімейного вогнища, чоловікові та дітям можна тільки позаздрити.

Чоловіки-Бики. Споглядальники за натурою, вони люблять самотність. Бики-чоловіки ради вже усталеною життя і не люблять нічого міняти. Мабуть, цих людей можна назвати занадто консервативними і критичними: Пікассо, новий джаз, міні-спідниці, довге волосся у чоловіків — цього у себе вдома вони не потерплять (у всякому разі, на перших порах, поки це є нововведенням). Не потрібна їм та «безглузда» романтика: якщо хочеш щось зробити, роби відразу, а не пускайся в безглузді романтичні марення, — ось їхній погляд на стосунки. Разом з тим, вміючи працювати, Бик принесе родині справжнє благополуччя. Він буде вірним супутником, і на нього завжди можна розраховувати.

Бик і Щур: Він буде щасливий з Пацюком, яка не менше Бика любить і вміє працювати, знає ціну грошам. Щура в цьому союзі залучать безпека і комфорт, випромінювані Биком. А якщо вона його сильно і глибоко полюбить, буде вірна йому до кінця своїх днів.

Бик і Бик: Союз двох Биків може скластися цілком вдало. Обидва консервативні, обидва матеріалісти. Ні, вони не знищать один одного, навпаки — будуть щасливі.

Бик і Тигр: Життя з Тигром може закінчитися справжньою війною: партнери просто знищать один одного.

Бик і Кролик: Можуть скластися відносини з Кроликом, особливо якщо це жінка. Вона дисциплінована і дипломатична і, якщо захоче, зможе жити в гармонії з Биком.

Бик і Дракон: Так, матеріаліст Бик не зможе надовго зацікавити Дракона — останньому стане з ним нудно, та й деяка грубуватість йому не по душі.

Бик і Змія: Зв’язок зі Змією буде досить складною, по-перше, з-за того, що у представника цього знака досить бурхливе сексуальне життя. Тим не менш, сім’ю вона не покине, і, якщо вдасться приховати всі свої романи від консервативного Бика, все може бути дуже навіть добре. Але не дай Бог щось стане відомо!

Бик і Кінь: Незалежна і терпляча Кінь буде побоюватися Бика, а те, що він постійно обмежує її свободу, рано чи пізно змусить її піти.

Бик і Коза: З примхливої і непостійною Козою Бик не зможе ужитися сам, оскільки не зрозуміє її вічного невдоволення, а їй буде не вистачати витонченого обігу та постійного захоплення.

Бик і Мавпа: Бик, як і Щур, може бути зачарований Мавпою, її вмінням фантазувати (сам-то він на це не дуже здатний»), але навряд чи буде з нею щасливий. Мабуть, це саме та ситуація, де один любить (Бик), а інший дозволяє себе любити… З іншими знаками відносини будуть складатися гірше.

Бик і Півень: Гармонійні стосунки складуться з Півнем. Обидва партнера цілком консервативні. Півень любить блищати — вдома йому це дозволять, а ніякої витонченості йому просто не потрібно.

Бик і Собака: Не зрозуміє Бик і революціонерку-Собаку, адже він-то змін не любить!

Бик і Кабан: Добрий Кабан може витримати майже все, але не тиранію. Строгості Кабан не любить. Якщо Бик захоче продовжувати стосунки, йому слід подумати над тим, як стати більш терпимим.


Залишити відгук