Мавпа і Змія Сумісність

Згідно з гороскопом сумісності Мавпи, це прекрасний інтелектуальний Союз. Обидва знака — самі обдарованіший у всьому китайському гороскопі. Ці люди прекрасно пристосовуються до обставин, що легко розуміються і швидко знаходять вихід з всяких ситуацій. Вони доповнюють один одного, тому що більш моторна Мавпа може надати Змії глибину почуття. У професійному плані вони дадуть один одному багато божевільних і цікавих ідей, що обіцяє великі можливості.

Тут вони невіддільні один від одного. В емоційному плані не все протікає так гладко, як хотілося б. Мавпа — це єдиний знак, який може придушити Змію. Але Змія, не відноситься до тих, хто дасть себе проковтнути. У такому разі Змія не стане наполягати на тому, щоб Мавпа довго затримувалася біля неї. Вона постарається знайти собі гідну жертву. Їх взаємна вірність не дуже довговічна, але вони завжди можуть залишитися хорошими друзями, що набагато вигідніше для них обох.

<-IMAGES->

Сумісність чоловік Мавпа і жінка Змія дуже неоднозначна і залежить від того, чи зуміє пара пережити перші труднощі, щоб надалі якісно розвинути свої відносини і реалізувати величезний потенціал свого союзу. Якщо обидва партнери будуть шанобливо ставитися один до одного і стануть домовлятися щодо спірних питань любовні стосунки складуться чудово.

Чоловік Мавпа повинен зменшити обороти і звернути більше уваги на сім’ю і прийняти на себе роль чоловіка і майбутнього батька. А жінка Змія повинна попрацювати над внутрішньою свободою, м’якістю і пошуку компромісних рішень. Володіючи такими чудовими якостями, як терпіння і вдумливість допоможуть Змії в побудові відносин.

Якщо вона вирішить, що цей союз варта свічок, вона проявить гнучкість, дипломатичність і талант неформального лідера. Таким чином, будучи мудрою дружиною жінка Змія здатна вплинути на чоловіка Мавпу в хорошому сенсі. Її прекрасні розумові здібності та вміння приймати рішення стануть запорукою довгих, успішних і цікавих взаємин з чоловіком Мавпою. Важливо, щоб він зміг оцінити її старання і теж взявся за роботу над собою заради їхнього союзу. Ці партнери дадуть один одному чудовий поштовх духовному розвитку.

Сумісність знаків, де жінка Мавпа і чоловік Змія непроста і неоднозначна. Відносини в цьому союзі можуть скластися зовсім по-різному. Якщо вони зможуть пройти через перші спільні труднощі, то їхні взаємини розвинуться якісно і реалізується великий потенціал пари.

Близькі щирі стосунки складуться, тільки за умови роботи над собою кожного партнера. Мавпі слід задуматися про зниження швидкості і пошуку тихої гавані. Змії ж потрібно постаратися відпустити накопичене всередині, навчиться м’якості і дипломатії.

Поєднання таких різних характерів представляє собою труднощі для тривалих відносин. Жінка Мавпа непосидюча і в неї постійно виникають ідеї про нові пригоди, який відразу ж зустрічають запеклий протест чоловіки Змії. Тому в даному союзі зіграє роль також знак Зодіаку кожного з партнерів.

Щоб у відносинах і сім’ї не було війни, треба вчиться приймати один одного такими, які є, і вчити мову, на якому говорить партнер. Наступним етапом буде визначення загальних сімейних принципів і створення одного цілого. Доведеться у всьому шукати рівноваги.


Залишити відгук