Мавпа і Півень Сумісність

Ці знаки можуть зрозуміти один одного, але лише поверхнево. Спритна і хитра Мавпа багато в чому доповнює щирого і чесного Півня. Хоча нишком все одно не може утриматися від критики. Мавпа починає жорстоко поводитися з наївним Півнем, а він навіть не помічає. Він відкриє рота від захоплення, дивлячись на циркові трюки Мавпи, і лише після почне потроху придивлятися.

Від його очей не вислизне поверховість Мавпи, а це може викликати великі конфлікти, тому що люди, як правило, помічають недоліки інших частіше, ніж свої. Згідно з гороскопом сумісності Мавпи, у них завжди будуть труднощі, які вони не захочуть визнати. Це постійно буде розпалювати між ними антагонізм, суперництво. для чого буде достатньо найменшого приводу. Крім любові до світського життя, цих людей абсолютно ніщо не пов’язує. Після балу будинку почнуться сварки.

Сумісність знаків чоловік Мавпа і жінка Півень ґрунтується на взаємоповазі. Таке поєднання зустрічається досить рідко, але, не дивлячись на це, Півень і Мавпа можуть цілком успішно жити у шлюбі. В цілому це досить складне поєднання, оскільки жінка Півень може не оцінити складність і потенціал чоловіки Мавпи. Навіть коли з ним виходить домовитися, він не завжди стримує обіцянку, а для неї це просто нестерпно.

Жінка Півень здатна організувати всі домашні справи, доглядати за дітьми і чоловіком. Вона звикла мислити матеріально і практично. Правда, їй іноді не вистачає такту і спокійного ставлення до ситуації. Для неї дуже важлива увага і на перших етапах стосунків чоловік Мавпа буде його давати. Однак, коли їх відносини стануть більш стабільними, чоловік піде в зовнішню діяльність з головою. Можливо, цей чоловік здасться занадто самостійним і непередбачуваним для жінки Півня і їй буде важко отримати бажане від нього.

Але в таких відносинах є важлива перевага – чоловік Мавпа здатний прийняти жінку такою, яка вона є і навіть зрозуміти її. Таким чином, вона зможе відчути себе живою жінкою, а він отримає підтримку і сприяння. Цим партнерам необхідно оцінити особливості і таланти один одного, тоді скоротиться кількість сварок і союз почне розвиватися.

Сумісність чоловік Півень і жінка Мавпа заснована на бажанні партнерів розвиватися. Люди, готові подолати несумісність, удосконалюються самі і рухають в саморозвитку партнера. Саме так і відбуватиметься в цій парі.

Чоловікові Півень більш консервативний і погодиться сісти за стіл переговорів швидше. Головним його вимогою буде заздалегідь намічений план, а дівчина Мавпа може запропонувати його, але з умовою вносити корективи, коли це буде потрібно. Важливо, щоб кожен з них знайшов і оцінив особливості і таланти партнера, тоді в їхніх любовних відносинах настане примирення і вони почнуть рухатися вперед.

Жінка Мавпа повинна буде прийняти керівництво від свого коханого чоловіка і слідувати за ним з поваги і віри. Він в свою чергу повинен оцінити ці поступки і проявити розуміння. Чоловік Півень, як і інші чоловіки, рідко слухають своїх жінок, оскільки надто зациклені на своїх ідеях і бажання бути героєм. Він схильний бачити зовнішнє і рідко заглядає всередину – для нього нелегко говорити й усвідомлювати свої почуття. Але це не привід для жінки Мавпи відсторонюватися і жити своїм життям перебуваючи поруч.

Для знаходження золотої середини їм необхідно зрозуміти, що пара – це чоловік і жінка стоять спиною один до одного, при цьому кожен займається своєю справою в зовнішньому світі і приходячи додому обмінюється інформацією зі своєю другою половиною, збагачуючи один одного новими знаннями. Також повинен приносити задоволення загальний дозвілля і відпочинок.


Залишити відгук