Мавпа і Щур Сумісність

Згідно з гороскопом сумісності Мавпи, таким людям краще уникати зустрічей один з одним. Це позбавило б їх від неприємностей. Такий союз — занадто важка ноша, хоча вони люблять складності і часом штучно створюють їх. Багато в чому вони схожі. Умоют весело провести час і непомітно прагнути до влади.

Кожен з них вважає себе сильнішим супротивника; але це неправда. Якщо вони дружать. То їхня дружба не стійка, це свого роду змагання. У любові справа йде по-іншому, раціоналіст Мавпа не бажає вічно слідувати за Пацюком. Вона не вміє віддаватися пристрасті, і якої так потребує Щур. У кращому випадку Мавпа обсипле Щура компліментами, а потім стане холодною і байдужою. Щур не виносить ігор Мавпи, цей зв’язок може виявитися фатальною.

Сумісність знаків чоловік Мавпа і жінка Щур ґрунтується на схожості партнерів. Обидва добре відчувають партнера і мислять однаково, допитливі, рухливі та інтелектуально розвинені. Їм подобається бувати в суспільстві родичів і друзів, влаштовувати свята для великої компанії, їздити в подорожі, ходити в походи і вести світське життя.

Проблем і сварок буде менше, якщо чоловік Мавпа спрямує всю свою енергію на благо сім’ї і дому. Оскільки всі його розваги на стороні обов’язково потягнуть за собою наслідки у вигляді сварок з дівчиною Щуром. І справа не в тому, що вона не дасть йому відпочити, а в його небажання брати на себе відповідальність і брати обов’язки по відношенню до сім’ї.

Для того щоб відносини склалися добре і шлюб приносив задоволення обом, чоловік Мавпа повинен зайнятися цікавою роботою, в якій буде творча складова і можливість власного розвитку. Коли людину з низьким рівнем духовного розвитку, нічого не цікавить, він починає реалізовувати свою енергію в нових і нових любовних авантюр.

Дуже важливо, щоб партнери Мавпа і Щур спочатку знайшли міцну основу для серйозних і стабільних відносин. Для цього жінка Пацюк повинна вивчити, як будувати і підтримувати любовні стосунки з чоловіком. Крім того, вона не повинна створювати помилкові ілюзії на рахунок ідеальності партнера, а знати і приймати його хороші і погані сторони.

Сумісність чоловік Щур і жінка Мавпа є однією з найбільш суперечливих і насичених. Обидва партнери віддають перевагу не виносить сміття з хати, тому зовнішня картинка х відносин не відповідає внутрішній. Цей союз здатний стати одним з найщасливіших, проте існує досить велика ймовірність того, що партнери повністю розчаруються один в одного.

Їх притягує один до одного схоже мислення і вміння відчувати партнера, вони інтелектуальні, допитливі і дуже рухливі. Їм подобається бувати в компаніях друзів та близьких родичів, на свята збирають галасливі компанії, багато подорожують і в цілому ведуть світський спосіб життя.

Чоловік Щур дещо відсторонений людина і рідко занурюється у відносини настільки, щоб забути про своїх інтересах, потребах і планах. Йому неважко розірвати любовний зв’язок, якщо він вважатиме, що в неї немає ніякого практичного сенсу. Жінка Мавпа теж без праці живе самостійним життям і сприймає любов, як особливу гру, в яку вона із задоволенням зіграє при бажанні, і настільки ж легко залишить поле, якщо їй стане нудно. Ніхто з них не заморочен на турботі про свого партнера і не хоче вникати в чужі проблеми і за великим рахунком не прив’язується і не застряє в любовних відносинах.


Залишити відгук