Мавпа і Кролик Сумісність

Мавпа розумна і хитра, вміє вправно керувати ситуацією, але любить час від часу відпочивати від сімейних уз, розраховуючи на розуміння Зайця. Іноді, щоб вийти зі скрутного становища, Заєць стає хитрим. Не варто Мавпі радити Зайцю стати більш гнучким і кмітливою, він в цьому абсолютно не потребує. Їхній союз може досягти неймовірної гармонії в інтимності, де не буде місця для інших.

Згідно з гороскопом сумісності Мавпи, ці знаки дуже цікавляться один одним, у них не виникає бажання заводити партнера на стороні. У бізнесі між ними можуть виникнути непорозуміння, тому що Заєць не любить порушувати принципи, а Мавпа звикла до злих жартів і своєї дратівливістю може викликати скандал. Такі дії викличуть критику Зайця, що може призвести до зайвих непорозумінь.

<-IMAGES->

Сумісність чоловік Мавпа і жінка Кролик ґрунтується на умінні і бажанні пізнати світ партнера. Зовнішня привабливість і внутрішня тяга, повинні підкріплюватися ще й спільними цілями та інтересами.

Звичайно, чоловік Мавпа не налаштований на вивчення глибин і особливостей душі своєї коханої, його все влаштовує. А ось жінка Кролик добре відчуває його вічні пошуки щастя і не розбірливість у засобах. Вона хоче знайти в ньому опору, проте це не той чоловік, який зможе пообіцяти їй стабільність і забезпечити її.

Чоловік Мавпа і жінка Кролик відмінно сумісні в інтелектуальному плані. Потужний інтелект, спритність, витонченість і інші таланти чоловіки Мавпи знайдуть прямий відгук у налаштованої на гідність і делікатність, естетику і комфорт жінку Кролика. Важливо, щоб чоловік просто захотів і розкрив ці якості своєї дівчини і оцінив їх.

Чоловік Мавпа хоче домінувати в союзі з жінкою Кроликом це цілком можливо. Тим більше, що вона вміє згладжувати гострі кути і бачити його позитивні якості. Саме з цією жінкою чоловік Мавпа розкриє повністю свій потенціал.

Сумісність чоловік Кролик і жінка Мавпа являє собою цікаве взаємодія партнерів і їх спільний розвиток. Головне, щоб між ними була не тільки сильний потяг один до одного, але і присутня внутрішня зв’язка, яка не дасть розійтися в різні боки.

Чоловік Кролик безперечно хороший партнер для жінки Мавпи, він вміє згладжувати гострі кути і бачити її внутрішню глибину. Саме з ним вона зможе найбільш повно розкритися, що є великим плюсом для неї. У партнерів, народжених під цими знаками, чудова інтелектуальна сумісність. Потужний, витончений і спритний розум, а також різноманітні таланти Мавпи знаходять відгук у чоловіка Кролика, налаштованого на нюанси, естетику, гідність і делікатність. Важливо, щоб Мавпа оцінила ці якості в своєму чоловікові.

Такий союз вимагатиме терпіння чоловіка Кролика та його зацікавленості в енергетичній та інтелектуальної підживлення від жінки. Їй у свою чергу слід шанобливо ставитися до почуттів і побажань чоловіки. Її роль у відносинах – натхненниця і хранителька сімейного вогнища.


Залишити відгук