Мавпа і Кабан Сумісність

Напевно, Кабан — це єдиний знак, який здатний маніпулювати інстинктами Мавпи і таким чином її обеззброїти. Кабани настільки лояльні, що виявляють королівське терпіння. Дії Мавпи зовсім не можуть здивувати. Вони бажають від Мавпи лише розуміння і вірять у високі почуття. Іноді, правда, Кабан починає сумніватися: Мавпа — мудрець або просто божевільна?

Згідно з гороскопом сумісності Мавпи, у цьому союзі Мавпа немов потрапляє в пастку. Вона не перестає задавати собі питання, щирий Кабан і чим викликана його щедрість. Мавпа не зможе заподіяти біль Кабану і стане поруч з ним трохи чистіше. Вона все пильніше до нього придивлятися і врешті-решт вирішить, що Кабан не так вже й поганий. Насправді ж Кабан не так наївний, він знає, які цілі переслідує.

<-IMAGES->

Сумісність чоловік Мавпа і жінка Кабан являє собою союз двох досить сильних особистостей. У них не так багато спільного, однак, є сильне тяжіння, якому вони не зможуть чинити опір. При взаємодії ці партнери отримають чудовий життєвий досвід, захоплюючий і цікавий.

Чоловік Мавпа і жінка Кабан зовні ведуть себе по-різному. Він більш активний, напористий і агресивний, намагається швидко і якісно вирішувати всі проблеми. Жінка Кабан, навпаки, спокійна і зовні врівноважена, не любить поспіху і спокійно чекає свого часу. Так вони разом створять рівновагу.

Взаємодія буде подобатися обом партнерам. Вона більш чуттєва й буде шукати реалізації своїх фантазій в інтимній сфері, в той час, як чоловік Мавпа сприймає секс, як енергетичну розрядку і підживлення своєї діяльності поза спальні. Його голова завжди сповнена ідей, мозок постійно знаходиться в робочому стані, тому йому не так просто перемкнеться на партнерку і розслабитися. Для цього дуже корисно навчиться жінці робити масаж, тоді він буде переключати його увагу на себе. Їй сподобається відкритість і ентузіазм чоловіка в сфері плотських задоволень.

Сумісність пари жінка Мавпа і чоловік Кабан заснована на дипломатичності і взаємовигідних відносинах. Обидва партнера сильні натури, у них не так багато спільного, зате є сильне тяжіння, перед яким вони не зможуть встояти.

Відносини між жінкою Мавпою і чоловіком Кабаном піддаються постійним перевіркам. Жінка Мавпа володіє хорошою освітою і постійно знаходиться в процесі духовного розвитку, тому їй простіше усвідомити і зрозуміти, як її амбіції можуть бути реалізовані в шлюбі з чоловіком Кабаном. Взаємна повага і загальні цінності є фундаментом для міцних відносин в любовному союзі і сім’ї. Чоловік Кабан буде обожнювати свою жінку Мавпу і ніколи не дозволить собі проявити неповагу. Активність і м’якість допоможе цій дівчині побудувати щасливе життя з чоловіком Кабаном.

Вирішивши бути разом, вони відкриють двері для нового, цікавого і захоплюючого досвіду в своєму житті. Жінка Мавпа активна, наполеглива і намагається якісно і швидко вирішувати всі проблеми. Чоловік Кабан навпаки більш зовні спокійний і врівноважений, не прагне вперед, а спокійно чекає слушного моменту. Таким чином, разом вони здатні досягти гармонії.


Залишити відгук