Мавпа і Бик Сумісність

Мавпі дуже динамічна і вертлява, і тому Волу важко за нею догнати. Він швидко відстане. Він втратить пильність і забуде про свою недовірливість, спостерігаючи за чарівним танцем хвостатої подруги. Мавпа — самий оригінальний знак китайського гороскопу. Вона зможе помітити, що Віл — врівноважений і цікавий партнер, чого їй так не вистачає в житті.

Єдине, в чому сходяться їх характери, — вони обидва не сентиментальні, любов в їх житті не займає першого місця, і тому дуже зрадіють, коли зустрінуть партнера, який не знає ревнощів, не говорить незрозумілих слів про кохання. Згідно з гороскопом сумісності Мавпи, їх союз сприятливий як для шлюбу, так і для бізнесу. У тандемі вони будуть дуже небезпечні і ніхто не захоче з ними хитрувати.

<-IMAGES->

Сумісність знаків чоловік Мавпа і жінка Бик – це особливе поєднання. Впевнена в собі, сильна, налаштована на любов і створення сім’ї, дівчина Бик далеко не відразу зможе зрозуміти, яким насправді її партнер. Загадку його характеру їй належить розгадувати все життя. Його активність і жвавість буде не тільки надихати дівчину Бика на нові відкриття, але й притягувати як любовного партнера. У свою чергу вона завжди готова підставити надійне плече і допомогти матеріально своєму другові.

Чоловік Мавпа поділившись своїм світоглядом дасть поживу для роздумів і на власному прикладі покаже, що потрібно жити не тільки в постійній праці, але й уміти веселиться, легко розбиваючи власні рамки, знайомлячись з новими людьми і віддаючись почуттям до кінця. Він не власність, щоб комусь належати – він незалежний і завжди дотримується власну вигоду в кожній, навіть не найбільш сприятливої ситуації.

Невтомність і дотепність розворушать спокійну дівчину Бика. Проте на увазі таких її якостей як власництво і бажання навести свої порядки у відносинах і сім’ї можуть спровокувати конфлікти. Вона взагалі дуже суворо дотримується ідеальний образ сім’ї, якщо вона не змінить свого ставлення, то її чекає розчарування, адже життя завжди руйнує визначені нами рамки, показуючи, що все може бути і по-іншому.

Сумісність знаків жінка Мавпа і чоловік Бик непроста і багатообіцяюча. Чоловік Бик буде зачарований цією дівчиною, її здатністю мріяти і фантазувати. Вона ж у свою чергу захопитися його надійністю і грунтовністю.

Їм буде досить просто досягти взаєморозуміння і рівноваги. Жінка Мавпа, як і жінка будь-якого іншого знака в першу чергу хоче жити в своєму будинку, бути поруч з відповідальним і надійним чоловіком, з яким не створять сім’ю. А все це цілком влаштує чоловіка Бика, який з радістю реалізує її мрії.

Натомість жінка Мавпа здатна допомогти коханому знайти більш легкий шлях до вершини кар’єри. Крім того, будучи активною, вона забезпечить своєму чоловікові яскравість життя і різноманітність. Все чого їй хочеться – це щоб її приймали такою, яка вона є.


Залишити відгук