Мавпа і Мавпа Сумісність

Згідно з гороскопом сумісності Мавпи, спільне життя цих двох хвостатих подруг до хорошого не приведе. Їх відносини абсолютно позбавлені розвитку і, отже, не можуть бути цікавими і легкими. Вони занадто розумні, прозорливі, щоб змагатися один з одним.

Звичайно, вони можуть користуватися своїми знаннями і застосовувати такий союз для ефективної роботи. Адже вони добре розуміють один Одного і можуть підтримати у важку хвилину. Такі бізнесмени підуть далеко, і про роботу їм буде цікаво і весело. Звичайно, краще мати загальну мету, тоді союз можливий надовго.

І чоловіки, і жінки, що народилися під східним знаком Мавпи, люблять робити враження і їм це вдається. Ці люди чарують в першу чергу своєю зовнішністю і дотепністю, також вони легко вселяють довіру. Для вдалого союзу партнер Мавпи обов’язково повинен надати їй свободу дій.

Два таких індивіда, нехай навіть різної статі живуть, як на вулкані. Їх пристрасті сильні і глибокі, їх спільне життя наповнена пригодами і азартними іграми з самим собою і зі своїм партнером. Тут не буде ні нудьги, ні порядку, ні чітких планів на найближчий місяць. Все може помінятися в будь-який момент і в цьому — головна принадність життя!

Звичайно, чоловікові і жінці року Мавпи дуже добре разом, а як же інакше? Саме Мавпа в своєму партнері побачить продовження себе, а це дає можливість не тільки поважати партнера, його цінувати і любити всім серцем, але і вважати його найдостойнішим з гідних! Так, у глибині душі вони можуть ставитися до людей трохи зверхньо, вважаючи себе більш розумною, більше талановитої і більш удачливим в усьому. Коли людина цього року зрозуміє, що партнер відповідає його запитам повністю, він ніколи не покине його по своїй волі. Мавпа дуже добре тямить, щоб відмовлятися від такого перспективного союзу.

Отже, життя в парі б’є ключем. Тут і дружні компанії, і поїздки на відпочинок, всілякі розваги, яких ніколи не буває занадто багато. До них тягнуться люди, оскільки від них виходить енергія бадьорості, веселощів. З ними можна собі дозволити спілкуватися відкрито і по-доброму. Мавпа при всій своїй схильності до інтриг, ніколи не образить людину, який чесний з нею, не підставить і не піде на підлість. Це — хороші друзі і тому не дивно, що у пари будинок буде постійно сповнений друзів і знайомих.

У фінансовій сфері варто проявляти обережність і передбачливість. Обидва схильні багато витрачати, тому необхідно враховувати свої матеріальні засоби і вчитися планувати свій бюджет, інакше їм буде т складно вирватися з боргів. Чоловік Мавпа, хоч і більш простий, але не так стабільний порівняно з жінкою того ж знака. Але, це цілком закономірно. Жінка Мавпа — вона не тільки коханка, дружина, але і мати, вона ще й відповідальний працівник, причому, швидше за все, не рядовий. Вона багато має встигати по дому, на роботі, а ще й знаходити час на особисті інтереси.

Така жінка, звичайно, впорається, але і чоловік все-таки повинен їй допомагати. Добре, якщо вони зуміють поділити обов’язки по дому, тоді у них буде більше часу проводити разом в компаніях друзів або проводити своє дозвілля якось інакше. Для них важливо знаходити час для спільних розваг, щоб багаття їх палкої любові не згас.


Залишити відгук