Мавпи і Коня Сумісність

Між цими знаками існують труднощі взаєморозуміння. Мавпа живе пристрастю, віддаючи їй всю себе, а Коня — здоровим глуздом, оминаючи будь-які пастки на шляху. Вона не може прив’язатися до мінливої мавпі. Симпатія, яка спочатку виникає між ними, швидко зникне. Щира Кінь намагається допомогти Мавпі знайти рівновагу, але Мавпу це тільки розсмішить, адже вона вважає свою прудка подругу короткозорою і наївною.

Зі свого боку, Кінь не переносить різких стрибків і в поведінці Мавпи починає помічати холодний розрахунок. Напевно, вони дуже вимогливі один до одного, але тут вже нічого не поробиш. Згідно з гороскопом сумісності Мавпи, такий союз дуже рідкісний, навіть при першій зустрічі Кінь і Мавпа ведуть себе вкрай стримано і підозріло.

Сумісність чоловік Мавпа і жінка Кінь підходить для партнерів, які хочуть створити сім’ю. Обидва партнери ставлять понад усе світське життя і є активними шукачами нових вражень. Їм добре разом, цікаво і весело. У них насправді багато спільного – захопленість, рухливий розум, вміння йти до мети, не дивлячись на перепони, захопленість ідеєю і бажання здійснити самі амбітні плани. Однак, хороша зовнішня сумісність ще не обіцяє наявність внутрішнього зв’язку.

Чоловік Мавпа звик отримувати свою частку хитрощами та інтригами, він рідко діє прямо і завжди ретельно продумує схему, яка буде працювати. Він постійно думає про це, а витонченість розуму, кмітливість, спритність і верткость в справі, що представляє для нього інтерес, роблять із цього чоловіка майстра психологічної атаки на будь-якого, хто спробує перешкодити його планам.

Жінка Кінь навпаки не звикла довго роздумувати – вона воліє відразу діяти. Вона мчить до своєї мети навпростець, не думаючи про те, що може зустрітися на шляху. Для неї життя являє собою свободу самовираження і відкритість почуттів. Їй нелегко зрозуміти сенс логічних прийомів цього чоловіка, а йому складно шанобливо ставиться до її щирості, відвертості і безпосередності.

В цьому союзі дуже нелегко досягти згоди, якщо партнери не почнуть щось міняти в собі і в своєму світогляді. Жінка Кінь не хоче вникати в витонченість чоловіки Мавпи, а від нього не можна вимагати більше, ніж він може дати. Він тільки на перший погляд здається ненадійним партнером, проте хіба його бажання будувати плани і все продумувати не є запорукою надійності? Кращим принципом взаємодії є повага партнерів один до одного і бажання зрозуміти другу сторону.

Сумісність знаків чоловік Коня і жінка Мавпа цілком може стати вдалою для шлюбу. Вони обидва вважають за краще вести світське життя і при цьому завжди знаходять нові враження. Разом вони чудово проводять час, знаходячи один одного веселими та цікавими.

насправді вони схожі і чоловік Кінь, і жінка Мавпа відрізняються рухомим розумом, захопленістю, захопленістю, уміння доводити розпочате до кінця і реалізовувати навіть найнеймовірніші проекти. З першого погляду може здатися, що в такому союзі вистачає взаєморозуміння і нічого не повинно їх турбувати, проте це не зовсім так.

Варто відзначити, що чоловік Кінь воліє займатися більш великими проектами, тому він цілком зможе забезпечити свою дружину. Але жінка Мавпа навряд чи захоче сидіти вдома. Їй важливо реалізуватися не тільки в якості домогосподарки, але і в кар’єрі. Життєлюбність і активна позиція жінки Мавпи стануть надійною опорою для енергійного і діяльного чоловіки Коні.


Залишити відгук