Мавпа і Коза Сумісність

Згідно з гороскопом сумісності Мавпи, це дуже цікавий і веселий союз, повний фантазій і казкових мрій. Цим людям разом ніколи не нудно. Вони годинами можуть розмовляти, придумуючи нові розваги і плануючи подальше життя. Вони відіграють роль, наче сцена добре підіграючи своєму партнерові. Союз протікає ідеально, якщо вони друзі, союзники, однодумці, а якщо ще й люблять один одного, то досягнуть повної гармонії.

Правда, їм небажано довгий час жити разом. Якщо їх зв’язок епізодична, то може тривати до кінця життя. Вони повинні інколи відпочивати один від одного, тому що Мавпа скептично ставиться до емоцій, а Коза постійно вимагає любові і інтрижки. Коли бурхливі почуття проходять, Кози залишаються розчарованими, а Мавпа не може все життя грати роль пастуха.

<-IMAGES->

Сумісність чоловік Мавпа і жінка Коза залежить від напрацьованих їх якостей характерів на момент зустрічі. Важливу роль тут грають життєстійкість жінки і порядність чоловіка.

Першим справою чоловік Мавпа повинен зрозуміти, що створення проблем жінкою Козою є однією з рис її характеру, яку йому навряд чи доведеться переробити. Тому потрібно просто приймати її такою, яка вона є і з терпінням і любов’ю її заспокоювати кожен раз. Крім того, часто їй не потрібні поради, зазвичай все, що потрібно – це просто вислухати і пошкодувати.

Терпіння і доброта чоловіки допоможуть зберегти рівновагу у відносинах. Жінка Коза не повинна користуватися і сприймати доброту, як вседозволеність. Вона повинна поважати чоловіка, якого вибрала і слідувати за ним, якщо хоче, щоб саме він став її захисником і опорою.

Поєднання чоловік Мавпа і жінка Коза передбачає захоплююче і цікаве взаємодія. Звичайно, вони за характером і темпераментом досить сильно відрізняються, однак при бажанні бути разом у них є шанс побудувати хорошу сім’ю.

Сумісність знаків жінка Мавпа і чоловік Коза цікава і захоплююча. Не дивлячись на досить різні характери партнерів, при бажанні бути разом вони добре доповнюють один одного.

Разом у них відмінно вийде займатися дослідницькою діяльністю в широкому сенсі цього слова. Кожен з них запалюється інтелектуальними стимулами, любить проводити час в компанії друзів, отримати нові враження в подорожах і походах. Вони вивчає все, що їх оточує, а застосування набутих навичок дає мотив для подальшого розвитку.

Дівчина Мавпа зможе не тільки підбадьорити і втішити, свого чоловіка Козу, але і стимулювати його на нові досягнення. Не варто забувати, що цей чоловік відмінно відчуває, тому іноді він не вміє адекватно відреагувати на події. Цьому чоловікові властиво хотіти все кинути і втекти від божевільного жорстокого світу куди подалі. У такі моменти його жінка не повинна залишатися осторонь, їй слід проявити делікатність і розуміння, щоб її чоловік не наламав дров.

Для дівчини Мавпи чоловік Коза надійний партнер, що здатний вислухати, зрозуміти і створити відповідні умови для комфортного спільного життя.


Залишити відгук