Мавпа і Дракон Сумісність

Згідно з гороскопом сумісності Мавпи, вони дуже підходять один одному. Годинами вони разом можуть філософствувати. І все ж у їх відносинах не вистачає глибини, хоча вони і вважають інакше. Їм варто подумати про спільне проживання заздалегідь. У Мавпи є всі можливості, щоб спокусити Дракона і утримати його, адже Мавпа така вертка, вміє роздавати палкі компліменти, а іноді навіть шанобливо мовчати.

Цим вона вражає Дракона, і у неї є шанси втримати його біля себе. Дракон ж, безкорисливий і повітряний, зможе взяти в полон Мавпу і викличе у неї хвилю захоплення. Між ними не існує конкуренції, навпаки, вони цінують один одного. Це допомагає їм досягти успіху і обвести навколо пальця багатьох сторонніх спостерігачів. Але все інше — питання часу.

<-IMAGES->

Сумісність чоловік Мавпа і жінка Дракон заснована на умінні настроїтися на партнера, щоб адекватно реалізувати себе в шлюбі і любові, при цьому залишаючись самим собою. І постаратися доведеться саме чоловікові Мавпі, оскільки він повинен показати жінці Дракону, що створення сім’ї з ним варто певних обмежень, які вона в іншому випадку терпіти не стане.

Жінка Дракон не схильна до компромісів і живе як їй хочеться, бо чоловік побажав бути поруч буде змушений відповідати їй: або проявити свою силу характеру, тоді шансів на тривалі відносини менше, або запропонувати систему поступок з обох сторін, за рахунок чого вирішаться багато проблем. Вогняні темпераменти обох партнерів припускають динамічну сімейне життя і періодичні з’ясування відносин.

Чоловік Мавпа і жінка Дракон дуже непосидючі товариші, цікавляться усім на світі і ведуть активний спосіб життя. Але при цьому вона йде вперед, не надто замислюючись про те, що її очікує на шляху, то він звик приховувати свої інтереси і розрахунки за невимушеністю і веселощами. Таким чином, дівчина Дракон виявиться основною рушійною силою, здатною реалізовувати масштабні проекти і вирішувати питання, а чоловік Мавпа при цьому буде творчим союзником, натхненником і серйозної інтелектуальної підтримкою.

Сумісність жінка Мавпа — чоловік Дракон досить хороша. Ця пара двох любителів екстриму. І він, і вона непосиди, які активно цікавляться навколишнім світом. Однак якщо Дракон йде вперед, не піклуючись про можливі неприємності, то Мавпа не показує свої прорахунки та інтереси, ховаючись за маскою невимушеної веселості. В цьому союзі саме Дракон буде головною рушійною силою, вирішуючи більшість питань і організовуючи масштабні проекти, а Мавпа стане творчим союзником, прекрасної інтелектуальної підтримкою і натхненницею.

Для цієї пари дуже важливо, щоб кожен з партнерів перестав робити все по-своєму і тоді, коли заманеться. Замість цього їм потрібно намагатися домовлятися, складати спільні плани і реалізовувати їх об’єднаними зусиллями, тоді цю пару чекає великий успіх. Найважче їм буде відкинути все непотрібне і стати максимально ефективними, працюючи разом, а не по одному. Чоловік Дракон і жінка Мавпа дуже яскраві особистості, тому їх взаємодія піде на користь.

Швидше за все, захопившись один одним, вони з головою порине в любов. Їм не загрожує небезпека перегоріти, очікуючи таких же сильних відчуттів в любові, як і палаюча в них пристрасть. Обидва партнера вміють контролювати емоції і можуть зупинитися. І він, і вона незалежні і вміють діяти швидко, однак комусь з них все ж доведеться іноді поступатися, погоджуючись з партнером, в іншому разі з’ясування першості зруйнує щастя цього союзу.

Схоже світогляд і характери чоловіки Дракона і жінки Мавпи роблять можливим досягнення компромісу так, щоб обидва залишилися задоволені. Він не витрачати час на філософські роздуми, а активно займається великими проектами, використовуючи весь свій талант. Він не любить сидіти вдома і постарається максимально реалізувати свій потенціал у грошовій та цікавої професії. Її в свою чергу відрізняє життєва мудрість, гнучкість, хитрість, здатність у потрібний момент правильно визначити відведену їй роль і зіграти її щиро і з ентузіазмом. Саме така жінка потрібна чоловікові Дракону.


Залишити відгук