Мавпа і Собака Сумісність

Обидва знака занадто критичні і цинічні. Вони не будують ілюзій по відношенню один до одного. Обидва намагаються як можна тонше вколоти партнера. Собака — занадто велика ідеалістка і не може пов’язати з Мавпою своє життя з моральних суперечностей. А Мавпа, вспою чергу, дуже хитра і не може збагнути, як можна бути такою безкорисливою і відірваною від реального світу.

Згідно з гороскопом сумісності Мавпи, союз може зберегтися, якщо, наприклад, Собака і Мавпа виховувалися довгий час разом, але любові в цьому союзі але буде — Собака, як правило, залишиться розчарованою, але в цьому не зізнається. Поступово вона накопичить безліч образ проти Мавпи і рано чи пізно вихлюпне накопичене. Мавпа ж з-за своєї безпринципності і легковажності пропустить все мимо вух і просто не помітить біля себе розлюченого Собаки. Воно почне нудьгувати, і ніщо не втримає її тривожну душу біля-нудною і розлюченого Собаки.

<-IMAGES->

Сумісність чоловік Мавпа і жінка Собака ґрунтується на взаємодії на рівні емоцій і почуттів. Так що для побудови любовних відносин це відмінне поєднання. Такий союз наповнять яскраві емоції і пристрасть, не дивлячись на розбіжності в розумінні духовних цінностей. Тому якщо вони захочуть створити сім’ю, їм доведеться підлаштовуватися один до одного. Співжиття може виявитися дещо складніше, ніж вони думають.

Чоловік Мавпа активний, авторитарний і незалежний в діях і судженнях. Крім того, він майстер пристосовуватися і знаходити особисту вигоду в будь-якої несприятливої ситуації. Жінка Собака, на жаль, не здатна належно оцінити ці якості партнера. Вона трохи егоїстична і звикла спиратися на свої принципи моралі і чесності, але при взаємодії з Мавпою вона зовсім не знає як себе вести.

Існує і інша сторона союзу, яка може бути досягнута людьми бажають розвиватися в парі. Вміння чоловіка Мавпи розважити і надихнути, дуже стане в нагоді, оскільки жінка Собака схильна до похмурого настрою і самоти. Крім того ця дівчина здатна стати надійним соратником і забезпечити тил. Вона здатна пережити нелегкі випробування і навіть потребу. Собака ніколи не кине в біді коханого чоловіка і одного.

Звичайно, жінка Собака теж не стане робити щось просто так, вона завжди повинна мати інтерес у справі, в цьому вони з Мавпою схожі. І це добре, це означає, що такий союз буде будуватися на взаємовигідній взаємодії, і ніхто з партнерів не стане паразитом. У цій парі кожен отримує свою користь (у хорошому сенсі), завдяки чому союз і розвивається.

Сумісність знаків чоловік Собака і жінка Мавпа дуже гармонійна на рівні почуттів та емоцій. Гарне поєднання для любові, адже союз вийде яскравим, пристрасним, не дивлячись на те, що в духовному плані буде не все так гладко. Для створення сім’ї, проте, партнерам доведеться підлаштовуватися один під одного.

Гарне поєднання, для спільного життя, навіть не дивлячись на різний світогляд партнерів. Жінка Мавпа може багато чого – не тільки мотивувати і вдихати на все життя, але і створювати побутовий комфорт. Крім усього іншого ця дівчина, зазвичай добре заробляє і у неї завжди є план Б, на всяк випадок.

З такою жінкою чоловік Собака буде завжди знати, що у нього є надійний тил. Однак надмірна опіка з боку Мавпи може негативно вплинути, спровокувати конфлікти, адже чоловік Собака хоче, щоб у нього було особисте простір, куди нікому немає доступу. Їй варто про це пам’ятати, адже у кожного має бути місце для відпочинку на самоті.


Залишити відгук