Мавпа Сумісність

Люди, народжені в роки Мавпи, з одного боку, розумні, спритні й моторні. З іншого — навіжені, суперечливі і непевні. Всі вони нагороджені запальністю, визначеним свавіллям й норовливістю. Більшість з них винахідливі і оригінальні, володіють здоровим глуздом, самі приймають рішення, нерідко демонструючи при цьому неабияку зарозумілість. Практично немає такого поля діяльності, де б вони не змогли домогтися успіху. Вони хочуть все і відразу.

Мавпа любить справляти враження, і їй це вдається. Багатьох зачаровують її зовнішність і дотепність, до того ж вона, безумовно, вміє вселяти довіру. Вступають у шлюб Мавпи зазвичай в молодості, і, щоб союз був вдалим, партнерам необхідно надавати Мавпам свободу дій.

Жінки-Мавпи. Розумні й проникливі. Їх думка високо цінується, а впевнена манера поведінки допомагає досягти мети. У Мавп безліч різноманітних інтересів та ідей. Правда, починають здійснювати проекти надто поспішно. Жінка-Мавпа знайде щастя поруч зі схожою за характером супутником. Вона легко захоплюється, але швидко байдужіє. Втративши стару прихильність, сміливо кидається на пошуки нової. І все-таки вотчина Мавпи — сім’я. Як правило, саме тому вона рано виходить заміж і не прагне зробити кар’єру. Їй подобається мати багато дітей, і вона вміє чудово піклуватися про них і виховувати. Ця жінка створить затишок і добродушну, навіть веселу обстановку в будинку.

Чоловіки-Мавпи. Як правило, освічені люди, які мають гарну пам’ять і почуття гумору. Вони завжди вміють робити щось особливе (наприклад, виростити у своєму саду те, що ні в кого більше не зростає). Чоловіки-Мавпи — завжди хороші працівники, хоча і не прагнуть зробити кар’єру-це якість вони взагалі часто висміюють). Слідуючи своєму покликанню, досягнуть великих успіхів і, незважаючи на деякі фінансові труднощі, займуть гарне становище в суспільстві. В особистому житті Мавпа знайде щастя з схожим партнером. Різниця ж у вихованні, поглядах на світ або матеріальному становищі не дозволить чоловікові стати главою сім’ї. Будь-які суперечності він сприймає дуже серйозно, часто сперечається, що може зруйнувати сім’ю. Якщо ж йому пощастило знайти розуміє людини, її життя в родині буде напрочуд гармонійним.

Мавпа і Щур: Найкраще, що можна собі уявити, — це союз з Пацюком, яка перенесе все і буде пристрасно любити Мавпу все життя. Вони дійсно будуть щасливі.

Мавпа і Бик: Мавпа зможе зачарувати Бика, але останній не буде знати з нею спокою. Він, звичайно, її полюбить, але вимагає покори, і, якщо Мавпі це буде вигідно, вона зробить вигляд, що все саме так, як того хоче партнер. Щоправда, так само велика ймовірність того, що вона цього робити не стане.

Мавпа і Тигр: Союз з Тигром призведе до тертя і спалахів, оскільки Мавпа постійно висміювати партнера, а той не особливо схильний до подібної поведінки оточуючих. Однак якщо обидва зможуть бути терпимішими, то союз все-таки можливий (особливо якщо Тигр — чоловік, а Мавпа — жінка).

Мавпа і Кролик: З Кроликом може вийти цікавий союз. Мавпа, незважаючи на численні романи (які, до речі, йдуть в минуле, коли вона обзаводиться родиною), дуже прив’язана до будинку, а Кролик любить затишок і комфорт. Він буде щасливий (правда, в тому випадку, якщо у них буде не дуже багато дітей).

Мавпа і Дракон: Обіцяють бути хорошими і відносини з Драконом, якого Мавпа стане чудовим порадником, а заодно буде користуватися його могутністю. Ці люди потребують одне одного, і в них всі шанси на тривалий союз.

Мавпа і Змія: Змія може підпустити до себе Мавпу, тільки якщо дуже сильно цього захоче. Вони дуже різні: перша — мудра і розважлива, друга — імпульсивна, пристрасна. Союз льоду і полум’я.

Мавпи і Коня: Буде дивно, якщо Мавпа захоче зв’язатися з Конем, яка дуже трепетно ставиться до почуттів і не дозволить ними грати. Легкість, з якою Мавпа відноситься до цієї сфери, буде їй незрозуміла.

Мавпа і Коза: З Козою Мавпа розважиться хоч на якийсь час фантазією партнера, але довго ці відносини навряд чи проіснують.

Мавпа і Мавпа: Цікавим може бути союз двох Мавп. Вони не сумують — пристрасні, розумні і спритні, вони наповнять життя яскравими враженнями.

Мавпа і Півень: З Півнем відносини досить складні. Розумна Мавпа зможе скористатися грошима партнера, але цього буде мало. Маючи непосидючий характер, вона постійно буде над ним жартувати. Якщо робити це тонко і так віртуозно, як уміє тільки вона, Півень зможе прожити з нею все життя і нічого такого не помітити.

Мавпа і Собака: У союзі з Собакою, швидше за все, постраждає партнер Мавпи. Собака схильна до ідеалізації, і в любові в тому числі. Здатність Мавпи обертати ситуацію на свою користь може викликати протест. Правда, якщо вона буде вести себе трохи більш уважно до Собаці, та відповість їй відданістю.

Мавпа і Кабан: Мавпа поважає Кабана і, якщо останній не буде переживати з-за вічного змагання в дотепності, відносини можуть вийти. Незважаючи на те, що Кабан дуже довірливий, Мавпа не стане обводити навколо пальця — вона дуже поважає його для цього.


Залишити відгук