Кінь і Тигр Сумісність

Згідно з гороскопом сумісності Коні і Тигра, це два ентузіасти, разом вони можуть зрушити гори. В їх зв’язку все йде добре за умови, що Тигр не зверне увагу на егоїзм Коні. На першому плані у неї завжди бажання, але якщо вона закохана, справа приймає інший оборот. Краще, якщо їх союз заснований на взаємне почуття, тоді у Тигра не буде часу замислюватися над дивною поведінкою Коні.

В інших випадках Тигра може осягнути швидке розчарування, так як Кінь не бачить своїх недоліків і так переконана у власній правоті, що їй важко що—небудь пояснити. Кінь завжди впевнена, що піклується не тільки про себе, але і про партнера. Насправді ж це не так. По відношенню до Коня Тигр більш ліберальний. Але у випадку конфлікту спір може дійти до трагедії. Кінь стає на диби, а Тигр звіріє.

<-IMAGES->

Тут між чоловіком Конем і жінкою Тигром може бути занадто багато свободи. Жінка повинна багато поєднувати в собі і приділяти належну увагу домашнім справам, тому що чоловік Кінь, швидше за все, не захоче займатися регулярним приготуванням їжі, пранням і прибиранням квартири.

Якщо побутові питання будуть врегульовані, в іншому проблем бути не повинно. Жінка Тигр — прекрасний натхненник на подвиги і стимулятор духовного розвитку для чоловіка Коні. Любовна сумісність, найчастіше більше, ніж вдала.

Це поєднання знаків обіцяє чудову перспективу для обох. Мислитель чоловік Тигр буде ставити цілі і обдумувати способи їх досягнення, а жінка зуміє втілити ці плани в життя з максимальною швидкістю і ефективністю.

Складнощів в цьому союзі бути не повинно, в усякому випадку дуже глибоких протиріч не буде. А особисті особливості — це не привід для скандалів, а можливість краще пізнати один одного і навколишній світ.


Залишити відгук