Коза і Півень Сумісність

У цих людей дуже багато спільного, але вони по —різному дивляться на любов і світське життя. Іноді погано розуміють один одного. Але Коза поруч з Півнем відчуває себе в повній безпеці, так як Півень звик працювати за всіх. Егоїст — Півень натомість вимагає постійної присутності Кози і її безмежної любові, яку та не зможе йому дати.

Півень залишиться розчарованим, а Козу це може сильно образити — вона піде шукати щастя далі. Згідно з гороскопом сумісності Кози, між ними виникне нездоланна прірва, а якщо в цьому союзі жінка-Півень, а чоловік-Коза, вона його замучить нескінченними докорами в розпущеності і безвідповідальності. Цей союз може зберегтися тільки при розумінні недоліків партнера.

Гороскоп сумісності у цьому поєднанні, мабуть, більш складний. На якомусь етапі спільного життя, чоловік Коза сприймається жінкою Півнем занадто неврівноваженим, примхливим і безвідповідальним. Вона насилу знаходить точки дотику і весь тягар спільних справ, а також сімейних обов’язків, може лягти на її плечі.

Швидше за все, вона сама вирішить його звалити на себе… Проте, їй варто зрозуміти: чоловік Коза, якщо він тільки не працює день і ніч, що трапляється вкрай рідко, цілком здатний робити купу домашніх справ. Цілком можливо, що домашні справи доставляють йому чимало радості!

Тут все набагато простіше. Ролі, які звикли грати люди, перебуваючи у шлюбі, відповідають їх потребам. Чоловік, звичайно, буде зайнятий роботою, а жінка із задоволенням займеться створенням затишку в домі. Їм нема про що сперечатися, хіба, що по частині загального сімейного бюджету, а точніше, по темі витрат.

Чоловік Півень досить консервативний і жорстко контролює фінанси. Але, жінка Коза, напевно скористається своїми здібностями і «вмовить» чоловіка на все, що їй хочеться.


Залишити відгук