Коза і Бик Сумісність

Вони дуже не схожі один на одного, але своїми протилежностями доповнюють один одного. Волу дуже корисно подихати повітрям м, який оточує Козу. Від цього двоє тільки виграють. Тому що мрійниця Коза не звикла мислити раціонально, а часто навіть допускає помилки.

Але поряд з розумним і розважливим Волом вона зможе придбати те, що з іншими не знайшла. Згідно з гороскопом сумісності Кози і Бика, їм не рекомендується затримуватися разом, але нам би хотілося, щоб ці два знака полюбили один одного і залишилися водної упряжці.

<-IMAGES->

Складний союз для обох. Як не сумно, у них мало шансів втриматися разом. Жінка Бик не терпить ні легковажності, ні примхливості, ні безвідповідальності. А чоловік Коза, навіть, якщо він — найкращий представник цього знака, наперекір і з шкідливості, а може просто з «любові до мистецтва», все частіше і активніше провокувати жінку Бика на крайню ступінь невдоволення і гнів.

Звичайно, якщо вони все-таки зможуть домовитися і розділити сфери впливу, жінці Бику в чомусь поступитися, а де-то зробити самій, то протриматися якийсь час разом цілком можливо. Погано те, що з чоловіком Козою домовлятися марно — він пообіцяє, а потім все одно все «переграє». Важкий поєднання, але при обопільній роботі над собою — можливе.

Гороскоп сумісності такого поєднання більш сприятливий для любові і шлюбу, тому що жінка Коза, потребує заступництво і захист — явище більш реальний і цілком закономірне. Вона дійсно вміє чудово вести домашнє господарство, виховувати дітей і піклуватися про чоловіка — це її сильна сторона.

Така дружина може стати хорошим партнером для чоловіка Бика. У всякому разі, вона цілком адекватна, адже рано чи пізно вона зрозуміє як потрібно вести себе з ним, щоб мати те, що хочеться.


Залишити відгук