Коза і Мавпа Сумісність

Згідно з гороскопом сумісності Кози, це дуже цікавий і веселий союз, повний фантазії і казкових мрій. Цим людям разом ніколи не нудно. Вони години проводять у довгих бесідах, придумуючи собі нові розваги, плануючи своє подальше життя. Вони відіграють роль, немов на сцені, добре підіграючи своєму партнерові.

Союз протікає ідеально, якщо вони друзі, союзники, однодумці, якщо ж ще й люблять один одного, то досягнуть повної гармонії. Але їм небажано довго жити разом. Якщо їх зв’язок епізодична, вона може тривати до кінця життя. Вони повинні інколи відпочивати один від одного, тому що Мавпа дуже скептично ставиться до емоцій, а Коза постійно вимагає любові та підтримки. Коли бурхливі почуття проходять, Кози розчаровуються, а Мавпа не може все життя грати роль пастуха.

<-IMAGES->

Це — гармонійне поєднання для знаків, незважаючи на те, що Мавпа — жінка. З одного боку, вона буде стимулювати чоловіка на нові звершення, з іншого боку — вона цілком здатна його втішити і підбадьорити, коли чоловік Коза буде «не в формі».

Не будемо забувати, що цей чоловік — людина сильно відчуває і йому, часом, важко бути адекватним тому, що відбувається. Бажання «все кинути» і куди-небудь втекти чи сховатися від жорстокості світу — нерідке стан душі чоловіків цього знака. В такому стані можна наламати дров і жінка =не повинна стояти осторонь, коли її чоловік рефлексує. Їй слід проявити розуміння і делікатність.

У цьому поєднанні знаків доля любові і шлюбу буде багато в чому залежати від порядності чоловіки і життєстійкості жінки. Складність цього союзу йде з-за постійного помилкового відчуття чоловіка, що жінка Коза створює для нього занадто багато проблем. Чим добріша він буде, тим простіше досягти рівноваги в партнерстві. Але, доброта і розуміння ще не означає потурання і вседозволеності — це варто взяти на озброєння жінці.


Залишити відгук