Коза і Дракон Сумісність

Згідно з гороскопом сумісності Кози і Дракона, що в цьому союзі є багато «за» і «проти». Козі завжди потрібен покровитель, який би захищав та підтримував її. Вона беззаперечно буде підкорятися Дракону, і всі від цього будуть тільки задоволені.

Дракон вимагає обожнювання і бажає бути чарівним, а Коза не може йому віддати належні почесті. Звичайно, вона його поважає, але робити компліменти — це не в її стилі. В такій атмосфері Дракон може просто зачахнути. В цьому союзі краще, якщо Дракон — чоловік, тоді він зможе знайти задоволення в роботі. А якщо Дракон — жінка, Коза обов’язково наробить дурниць.

Гороскоп такої пари досить важкий, якщо мова йде про перспективу сім’ї та шлюбу. Просто любовний роман — це одне, але сім’я — зовсім інше. Успіх спільного життя цілком вірогідний, якщо обидва будуть поважати один одного і виступати на рівних. Обидва повинні працювати і заробляти, проводити спільний дозвілля і ділити домашні обов’язки. Якщо хтось з пари буде головним, то партнерства вже не виходить.

Жінка Дракон не захоче тягнути на собі чоловіка Козу, а зворотна ситуація — взагалі щось виходить з ряду геть! Звичайно, в житті всяке трапляється, але не в характері жінки Дракона сидіти вдома і, тим більше, не в характері чоловіка Кози нести весь тягар відповідальності за сім’ю на собі.

Це більше схоже на класичне поєднання, оскільки ролі зрозумілі обом. Чоловік Дракон займається масштабними справами, зароблянням матеріальної бази — йому це цікаво і навіть необхідно. Він — в гущі подій і зайнятий тим, що любить найбільше.

Жінка Коза здатна допомагати йому організуватися, до того ж вона — прекрасна господиня і мати. Вона навряд чи захоче працювати «від дзвінка до дзвінка» — їй і так є чим займатися. Вона любить займатися собою, будинком, чоловіком і дітьми. Чоловіка це влаштовує, за умови, що він досить успішний у своїй кар’єрі і знає, що хоче від життя.


Залишити відгук