Коза і Собака Сумісність

Часто Козу турбує її нинішнє життя, а Собаку долають сумніви в майбутньому майбутньому. Обидві дуже підозрілі. Кожній дуже потрібна вірність і істинність почуттів партнера. Обидві наділені неймовірною песимізмом, але тільки в різних аспектах. Абсолютно відверто можна сказати, що ці люди не підходять один одному.

Вони будуть тільки розпалювати в собі сумніви і зіпсують все нерви. Собака — занадто великий реаліст, щоб розбиратися у фантазіях Кози, вона серйозна і відповідальна. Такі люди не розуміють жартів. Легка іронія Кози ображає Собаку. Цей союз може зберегтися тільки за те, що партнери з’єднані силою якихось містичних і духовних навчань.

<-IMAGES->

У цьому союзі, якщо партнери претендують на своє сімейне щастя, більшу частину побутових проблем доведеться взяти на себе жінці. Саме вона стане двигуном, «робочою конячкою» в парі і з цим доведеться миритися.

Чоловік Коза — якийсь образ творчої особистості, яка не вважає за потрібне оглядатися на потреби партнера і брати на себе відповідальність за нього і загальні справи. Навіть якщо чоловік Коза вдало реалізує себе в професії і здатний добре заробляти, він все одно залишається при своєму — він не стане пропонувати свою допомогу і не буде напружуватися заради спільних благ. Жінка Собака може вмовити чоловіка проявити свої найкращі якості!

Така пара більш успішна, якщо жінка прийме чоловіка з усіма його недоліками. Однак, їй буде потрібно чимала сміливість, реалістичний погляд на життя і сила духу, щоб мати можливість не тільки відповідати очікуванням чоловіки Собаки, але і отримувати свій ласий шматочок.

Жінка Коза, якщо дуже захоче, вміє пристосовуватися, але виявиться чоловік Собака саме тим чоловіком, заради якого вона піде на це? Можливо, адже він — людина по-своєму відданий і привабливий, рішучий, але не агресивний. Він цілком відповідає очікуванням жінки Кози!


Залишити відгук