Дракон і Мавпа Сумісність

Вони дуже підходять один одному. Годинами вони разом можуть філософствувати. Але все-таки в їх відносинах не вистачає глибини, хоча вони і думають по—іншому. Згідно з гороскопом сумісності Дракона, їм варто подумати про спільне проживання набагато раніше. У Мавпи є всі можливості, щоб спокусити Дракона і утримати його, адже Мавпа така вертка, вміє роздавати палкі компліменти, а іноді навіть шанобливо мовчить.

Цим вона його захоплює, і у неї є шанси навіть утримати його біля себе. Дракон ж, безкорисливий і повітряний, зможе взяти в полон Мавпу і викличе у неї хвилю захоплення. Між ними не існує конкуренції, навпаки, вони цінують один одного. Це допомагає їм досягти успіху і обвести навколо пальця багатьох сторонніх спостерігачів. Решта — питання часу.

Вважається, що в цьому поєднанні знаків простіше досягнути компромісу до взаємного задоволення обох. Чоловік Дракон не мудрує, а займається справами, причому досить активно, стабільно і талановито. Він не домосід і прагне реалізувати себе в цікавій та грошової професії. Жінка Мавпа, відрізняється життєвою мудрістю і хитрістю, гнучкістю у відносинах і здатністю бути різною — саме такий, як треба чоловікові Дракону.

Чоловік Дракон багато що може дозволити своїй жінці Мавпі, тому її життя не буде обмежена будинком і дітьми. Поруч з чоловіком Драконом вона напевно отримає можливість жити цікавим, насиченим життям.

Гороскоп сумісності в цій парі складніше. Людям такого поєднання знаків важче адекватно реалізувати себе в любові і шлюбі, залишаючись самим собою. Підлаштовуватися, мабуть, доведеться чоловікові Мавпі, як не дивно це звучить. Від нього буде залежати успішність союзу, якщо є бажання вступити в шлюб і створювати сім’ю.

Жінка Дракон не схильна до компромісів і не дуже хоче в чомусь обмежувати себе. Вона бажає жити так, як хоче і чоловік, який виявиться поруч з нею, буде змушений відповідати жінці: або проявити свій непоступливий характер, і тоді у них мало шансів на тривалі відносини, або спробувати домовлятися про поступки з обох сторін, і тоді багато проблем будуть вирішені.

Як би не було, але, з’ясовувати стосунки чоловік Мавпа і жінка Дракон часто — їх спосіб життя динамічне, а темпераменти занадто вогняні!


Залишити відгук