Дракон Сумісність

Люди, народжені в роки Дракона, володіють відмінним здоров’ям і великим запасом життєвих сил. Вони енергійні та активні, емоційні і рішучі, свавільні і примхливий. Дракон — людина вольова, благородний і великодушний. Прагнення до вдосконалення робить його вельми вимогливим як до себе, так і до інших. У Дракона є свої негативні риси: він легко збуджується, швидко дратується. Впертість його може дійти до незгідливості, він нестриманий на мову і гордий.

У Дракона ніколи не буде розчарування в коханні, оскільки, хоча він і є часто предметом обожнювання, сам любить рідко. Дракон, проте, легко може стати причиною чужого нещастя.

Жінки-Дракон. Представниця цього знаку одночасно зачаровує і лякає своєю внутрішньою силою. Вона точно знає, чого хоче, і береться за будь-яку справу твердо і рішуче. Жінка-Дракон надзвичайно практична і кілька бесцеремонна; ненавидить буденність, умовності і віддає перевагу свободу дій. Вона — ділова людина, і навіть стиль одягу підкреслює це. Нічого зайвого, ніяких воланів і воланів, всіляких шнурків і кнопок. Одяг, на її думку, повинна бути функціональною, а «сторонні» деталі тут ні до чого. До речі, саме такий стиль підходить цій жінці. Краще контролювати ситуацію, жінка — Дракон не дозволить почуттям взяти над собою верх. Вона швидше покарає того, хто посмів її розчарувати, ніж почне страждати від нерозділеного кохання. Навколо представниці цього знака завжди багато чоловіків, і часом їй складно вибрати кого-небудь з них. Шлюб Дракон вступає, тільки твердо вставши на ноги, але і вдома бере кермо влади в свої руки. Ця жінка не зможе віддаватися будинку цілком — це не в її інтересах, — однак порядок буде підтримувати обов’язково.

Чоловіки-Дракон. Народжений під знаком Дракона чоловік не мислить своє життя без прихильниць. Будучи гранично егоцентричним, він вічно вимагає уваги до своєї особи. Встановивши для себе одного разу якісь стандарти, він вимагає відповідності їм від інших. В чоловікові-Дракона є особлива полум’яна пристрасть, яка так приваблює жінок. Закохавшись, він може закидати предмет свого обожнювання подарунками зі всіх сторін світу. Однак найчастіше він несентиментален і по праву користується славою донжуана. Ніж чоловік старше, тим більше жінок його оточує. Вони тягнуться до нього і страждають, коли стають непотрібними. Дуже часто Дракони залишаються холостяками, оскільки подібний спосіб життя більше їм підходить і навіть приносить більше щастя.

<-IMAGES->

Дракон і Щур: Краще Щури партнера йому не знайти. Звичайно, вона скористається тими благами, що принесе їй Дракон, але зате сама зможе пробачити йому все, навіть байдужість, а на довершення до всього — прищепить Дракону любов до грошей і поділиться критичністю, за що партнер буде їй вдячний.

Дракон і Бик: Дракону навряд чи вдасться ужитися з Биком. Обидва партнера надто цінують себе і навіть в любовних відносинах будуть постійно боротися за владу. До того ж витающему в хмарах яскравому Дракону швидко набридне консервативний, твердо стоїть на землі Бик.

Дракон і Тигр: Не обіцяє спокою і безтурботності союз Дракона з Тигром, хоча, незважаючи на зіткнення, перший зможе вплинути на другу і змусити слухатися порад, навіть якщо вони не дуже гарні.

Дракон і Кролик: Можуть вийти гарні відносини з Кроликом, який вміє бути уважним до улюблених, а Дракону це увагу необхідно. Крім того, Кролик — світська людина і дипломат. Про що ще можна мріяти?

Дракон Дракон: Два Дракона в одному приміщенні не уживуться ніколи. Амбітні, вимагають до себе постійної уваги, ні в чому не поступаються один одному… Конфлікти загрожують стати вічними.

Дракон і Змія: Розумна і далекоглядна Змія може допомогти Дракону. Відносини складуться особливо добре, якщо Дракон — чоловік, а Змія — жінка. Його приверне не тільки її розум, але і краса, і чоловік зможе пишатися своєю обраницею.

Дракон і Кінь: Можливий союз з Конем, у тому випадку, правда, якщо вона трохи стримає егоїзм і періодично буде говорити Дракону, який він чудовий.

Дракон і Коза: Сильний яскравий Дракон може залучити Козу, але ні той, ні інший не стануть щасливішими від бійок відносин. Дракон, звичайно, красивий, але Коза не стане їм захоплюватися (тому що сама чудова — вона) і ні в чому не допоможе. Навряд чи Дракон стане її терпіти.

Дракон і Мавпа: Мавпа стане відмінним доповненням Дракона і в справах, і в любові. Вона принесе хитрість і отримає міць, і це буде вигідно обом. Вони потребують один одного, але усвідомлювати це буде тільки Мавпа, тому Дракону потрібно постаратися бути обережним. Навіть гумор Мавпи (при тому, що вона здатна висміяти Дракона) буде діяти на партнера благотворно: він пом’якшиться.

Дракон і Півень: Підійде Дракону і Півень, який зможе знайти спільну мову з представником цього знаку. Загалом, вони схожі: обидва активні, обидва вимагають уваги до себе. Однак сильніше тут все-таки Дракон, хоча Півня це не налякає: він із задоволенням скористається партнером, щоб досягти успіху.

Дракон і Собака: Кого Дракону дійсно потрібно уникати, так це Собаку. Песимістка і реалістка, вона не зможе повірити в нього, побачивши таким, який він є, а Дракон дуже гордий і не зможе цього пробачити.

Дракон і Кабан: Просто чудовим партнером стане добрий Кабан. Дракон зачарує його, а у відповідь отримає захоплення партнера, який так захоче його порадувати!


Залишити відгук