Собака і Тигр Сумісність

Обидва — невиправні ідеалісти. Тому в їх союзі чимало непорозумінь. Собака завжди намагається вирватися вперед, а Тигр прагне зберегти домінуюче положення. Але у своїй потреби до боротьби вони знайдуть спільну мову. Для цього потрібна мета, яку вони швидко знаходять. Разом вони будуть боротися до кінця, незважаючи на перешкоди, з нескінченним ентузіазмом. У Собаки викликає посмішку вічна активність Тигра. Але Собака вчасно може знайти аргументи, щоб врятувати його від неправильного кроку.

Цей союз може бути дуже щасливий. Єдиний ворог — повсякденність. Тут не обходиться без труднощів, тому що Собака потребує постійних запевненнях у своїй прихильності до неї, а Тигр не надто звик надавати знаки уваги. Згідно з гороскопом сумісності Собаки, для тривалого союзу їм потрібно подумати над власною поведінкою, знайти спільні цілі, тільки у цьому випадку можливе досягнення гармонії.

Сумісність чоловік Собака і жінка Тигр заснована на взаємній повазі, міцній дружбі і любові. Крім того, представники цих знаків можуть також побудувати і ділові стосунки, оскільки у них чудово виходить знаходити спільні рішення, від яких виграють обидва.

Любов між ними може скластися, але вона не буде спалахом одного дня. Вони рассудочны і діловиті, щоб втрачати голову і легко захоплюватися кожним вподобаним людиною. Відносини між жінкою Тигром і чоловіком Собакою можуть стати взаимополезными і міцними, крім того ніхто з них не знайде постійного подразника у своєму партнері.

В цьому союзі жінка Тигр може нарешті відпочити жити вільно в межах любовних стосунків. Просто чоловік Собака на рівні інтуїції розуміє свою кохану Тигра і дає їй можливість без зайвих розмов і суперечок свободу дій, самота, які допомагають підтримати рівновагу в її душі. Чоловік Собака буде відданим партнером, що охороняє спокій своїх близьких. Жінка Тигр здатна оцінити чоловіка Собаку і буде віддавати необхідне по своїм можливостям.

Сумісність знаків чоловік Тигр і жінка Собака одна з головних і кращих у Східному гороскопі. Вони спочатку ставляться один до одного шанобливо, тому міцна дружба і справжнє кохання між ними більш ніж можлива. Також вони можуть створити спільний бізнес і стати прекрасними діловими партнерами, оскільки їм легко знайти рішення, що влаштовує їх обох.

Любовні відносини Собаки і Тигра можуть побудувати, однак це не одномоментна спалах. І він, і вона дуже розважливі й діловиті, тому швидкоплинні захоплення не для них. Вони здатні побудувати міцні і корисні для обох стосунки, адже ніхто з них не буде бачити в іншому тільки дратівливі недоліки.

В цьому союзі чоловік Тигр зможе перестати так сильно напружуватися і буде почувати себе вільно в межах їх любовних взаємин. Жінка Собака інтуїтивно розуміє, що потрібно Тигру і без зайвих вимог і розмов готова дати йому необхідне – свободу дій і усамітнення для встановлення рівноваги в самому собі. Вона вірна своєму коханому чоловікові і постарається берегти його спокій. Чоловік Тигр відразу оцінить ці її якості і захоче віддати по своїм можливостям.

Жінка Собака знає, як заспокоїти Тигра, якщо він розлютиться і може дати корисну пораду. Тигр і Собака як би знаходяться на одній хвилі. Водночас у них є і загальний недолік – вони неорганізовані і не вміють облаштовувати побут, тому доведеться вчитися разом. Просто розмови не допоможуть, важливі тільки дії. Хтось з пари повинен задавати напрям у відносинах, краще, якщо це буде жінка. Їй потрібно стати твердою в рішеннях, інакше їх любов сама по собі і не може оформитися в шлюб і сімейні відносини.

Жінка Собака рано чи пізно захоче вийти заміж за цього чоловіка, а він після деяких вагань все-таки зважитися і запропонує руку і серце. Вона буде намагатися заради нього і дітей з усіх сил. Вона дуже серйозна і відповідальна по відношенню до всього, що стосується сім’ї. Але для того, щоб їй вистачало на все сил, її чоловік Тигр повинен приділяти їй належну увагу, піклуватися і любити. Вона, як і будь-яка інша жінка, потребує заохочення та підтримки.

Чоловік Тигр повинен перестати сумніватися і коливатися, замість цього йому варто визначитися з однією лінією поведінки і намітити мету, до якої він поведе їх сім’ю. Визначеність і рішучість з його боку послужать закріплювачем у шлюбі з жінкою Собакою.


Залишити відгук