Собака і Півень Сумісність

Згідно з гороскопом сумісності Собаки, цей союз може вціліти при навіть не віддаючи собі в цьому звіту. Як правило, Півень виявляє критичність в ті моменти, коли Собака починає нервувати, але прагне при цьому не образити свого зубастого партнера. Собака ж абсолютно не переносить хвастощі і безпечність Півня, вона витрачає масу часу на його виховання.

Але як би не намагалася Собака, їй все одно не вдасться переробити свого оригінального партнера. Їх відносини можуть перетворитися у «Бородинська битва». В результаті постраждають обидва, адже вони занадто чутливі. Але якщо у своїй взаємної життя вони будуть вести себе стриманіше, то їхній союз може проіснувати довго.

Сумісність чоловік Собака і жінка Півень непогана для шлюбу і сім’ї, проте, обом партнерам доведеться постаратися для відносин. Справа в тому, що у цих партнерів не так багато спільного. Але якщо вони будуть чесно зізнаватися у своїх почуттях, страхи і чинити по совісті вони зблизяться.

Чоловік Собака і жінка Півень досить прямодушны і відверті, навіть нехитрі, намагаються самі вирішувати свої проблеми. Але швидше за все тон відносин буде ставити саме жінка. Вона цікава, яскрава і емоційно відкрита особистість. При цьому їй вистачає життєвої мудрості і практичності, щоб створити комфортну обстановку в будинку і забезпечити затишок для всієї родини. Чоловік Собака буде добре відчувати себе поряд з цією жінкою, але слід пам’ятати, що вона вимагає підвищеної уваги до себе і він повинен проводити з нею багато часу.

Проблемою може стати вибуховий характер жінки Півня, яка привертає занадто багато уваги на деталі. Вона швидко спалахує, але швидко відходить. Чоловік Собака не звик до такої поведінки і йому складно вислухати такі претензії, так як він не бачить проблеми там, де вона є для жінки Півня. Крикливость і прискіпливість Півня сильно чіпляє впертого і врівноваженого чоловіка, який стане доводити свою правоту і наполегливо гнути свою лінію. Тому для загладжування ситуації він може погоджуватися тільки на словах.

Кращим виходом з будь-якої сварки буде чесно поділитися своїми переживаннями, страхами і почуттями, щоб потім домовиться. Адже здоровий глузд присутній в обох і вони досить психологічно підковані, щоб усвідомити життєву ситуацію і по достоїнству оцінити партнера. Звичайно, доведеться багато чого відкривати заново і багато чому вчиться, але легкий шлях ніколи не був цікавим.

Сумісність знаків жінка Собака і чоловік Півень разом не надто добре уживаються. Шлюб і любов все-таки проблематичні, особливо якщо мова йде про сім’ю. При цьому не варто падати духом і приймати категоричне рішення про те, щоб розійтися, адже люди хочуть бути разом здатні подолати всі життєві обставини.

Через якийсь час чоловік Півень захоче взяти верх і можливо почне для цього емоційно провокувати жінку Собаку. Адже йому властиво вибухати по будь-якому навіть маловажному приводу і помічати найдрібніші незначні деталі. Чоловік Півень легко «заводитися» реагуючи на інтонації, але в той же час він швидко остигає. Жінка Собака з великою неохотою вислуховує невдоволення в свою адресу і як правило не бачить проблеми там, де Півня вже «вибухнула бомба».

Крикливость і прискіпливість цього чоловіка боляче б’є по врівноваженою і впертою жінці, тому вона здатна довго гнути свою лінію і доводити, що права. Жінка Собака не стане поступатися, хіба тільки на словах. Для чоловіка Півня, жінка Собака теж один із подразників. Вона не настільки акуратна, як йому хотілося б. У неї свої принципи і часто вони йдуть у розріз з його принципами. Крім того, ця дівчина досить інертна і пессиместична, а чоловік Півень прагне весь час перебувати у бойовому дусі, оскільки він потребує стимулах, для відчуття щастя і радості. Жінка Собака домагається рівноправності і при цьому хоче залишатися незалежною. Вона не стане ходить по струнці і вислуховувати правила.


Залишити відгук