Собака і Щур Сумісність

Щур вміє зрозуміти природу занепокоєння Собаки. Адже Собака пильно звикла охороняти свою територію, з—за чого кілька побоюється таємничу Щура. Загалом вони переносять один одного, це два скромних спільника, які виходять лише по ночах і не люблять вступати в розмову з першим зустрічним.

Згідно з гороскопом сумісності Собаки, цей союз існує завдяки своїй скритності і впевненості в майбутньому. Після деякого знайомства вони довіряють один одному, — адже Собака дуже вірна, а для Щура це найголовніше. У разі неприємностей обидва вміють за себе постояти. Цей союз гарний як для любові, так і для бізнесу.

Сумісність знаків жінка Щур і чоловік Собака захоплююча і цікава для обох. Вони чудово розуміють один одного навіть без слів, що в принципі не дивно, адже у них так багато спільного. При цьому кожен дорожить своєю свободою і не розчиняється без залишку у відносинах.

чоловік І Собака, і жінка Щур володіють живим розумом і цікавляться багатьма речами в житті. Вони ненав’язливо показують те, що для них важливо і за це їх поважають оточуючі. При цьому чоловік Собака може навчитися у своєї партнерки співвідносити реальність і бажання, змінивши своє ідеалізоване ставлення до людей і ситуацій. Жінка Щур дуже практична і раціональна, а цього якраз не вистачає чоловікові Собаці – досить скромній людині, не дозволяє собі порушити межі.

Жінка Щур, не дивлячись на ділову налаштованість, може показати чоловікові Собаці як можна вільно жити і не звертати увагу на стереотипи і ярлики оточуючих. Вона відкрита, володіє гнучким мисленням і легко і з радістю приймає зміни в житті. Громадська діяльність, соціальна активність і робота (власний бізнес) займають майже весь час обох партнерів. За такого щільного графіка партнери не часто з’ясовують стосунки, висуваючи претензії.

Сумісність знаків чоловік Щур і жінка Собака досить хвилююча і цікава для обох партнерів. Вони чудово розуміють один одного на інстинктивному рівні, тому їх любов може тривати вічно. Чимало в них також і загальних рис характеру. І він, і вона незалежні і не втрачають себе у відносинах.

У обох партнерів живий розум і розвинений інтелект. Вони пропагують своє світогляд ненав’язливо. Таким чином, чоловік Щур допомагає жінці Собаці співвідносити бажання і реальність, коригуючи її звичку ідеалізувати ситуацію і людей. Чоловік Щур дуже раціональний і практичний, а це ті якості, яких не вистачає жінці Собаці, не дивлячись на її скромність і вміння не переходити меж.

При всій своїй діловитості чоловік Пацюк здатний навчити свою дівчину мислити нестереотипно, руйнуючи жорсткі внутрішні установки. З цим чоловіком жінка Собака відчує смак до життя. У цьому сенсі чоловік Щур дуже гнучкий, відкритий і приймає все, що приходить в його життя, легко і без паніки.

Жінка Собака також вносить свою лепту у відносини. Її поведінка і відповідальність навчить чоловіка не боятися брати на себе зобов’язання, розширювати рамки сприйняття, розвивати силу духу, при цьому дотримуючись правил гри.


Залишити відгук