Собака і Мавпа Сумісність

Це пара чудово взаємодіє на рівні почуттів та емоцій. З точки зору кохання — непогане поєднання! Союз пристрасний, наповнений самими яскравими враженнями, незважаючи на труднощі в розумінні на духовному рівні. Якщо складуться не тільки любовні, а й сімейні відносини, партнерам або доведеться підлаштовуватися, або жити автономної життям. Справа в тому, що за межами спальні їм важко існувати без конфліктів в одному просторі. Мавпа активна, досить авторитарна і незалежна в думках і діях. При цьому, у неї є спритність пристосовуватися, щоб з будь-якої, навіть самої безнадійної ситуації, витягувати особисту вигоду. Для Собаки всі ці якості залишаються за межами її світосприйняття. Звичайно, вона теж досить егоїстична і більше спирається на свої міркування про чесності і моралі, але в зіткненні з принципами Мавпи — буквально втрачається, а потім стає злий.

Інша сторона союзу буде цікава тим парам, які знаходяться на більш високому щаблі розвитку. Тут важливим стає вміння Мавпи надихнути, розважити і зайняти Собаку, схильну до самоти і похмурого настрою. А для Мавпи Собака є надійним тилом. Саме Собака здатна покірно переживати будь-які випробування — в тому числі і нужду. Хоча не можна сказати, що вона кістьми ляже заради благополуччя сім’ї, але бувають і такі варіанти. У будь-якому випадку, Собака не кине в біді.

Сумісність знаків чоловік Собака і жінка Мавпа дуже гармонійна на рівні почуттів та емоцій. Гарне поєднання для любові, адже союз вийде яскравим, пристрасним, не дивлячись на те, що в духовному плані буде не все так гладко. Для створення сім’ї, проте, партнерам доведеться підлаштовуватися один під одного.

Жінка Мавпа дуже активна, незалежна в діях і судженнях, а також досить авторитарною. При цьому вона має гострий розум, що дозволяє їй легко адаптуватися до будь-яких умов і отримувати особисту вигоду з будь-якої ситуації. Для чоловіка Собаки всі її якості не входять у звичне світосприймання. Безумовно, він теж досить егоїстичний і звик спиратися на свої міркування щодо життєвих принципів, але стикнувшись з світоглядом цієї жінки, він просто губиться і не знає як себе вести.

Чим на більш високому щаблі розвитку знаходяться партнери, тим цікавіше для них буде союз даний союз. Адже жінка Мавпа вміє надихнути, розважити свого чоловіка, схильного до самоти і депресивного настрою. При цьому ця жінка зможе стати надійною опорою. Чоловік Собака готовий пережити будь-які випробування, навіть нужду і він ніколи не кине партнерку в біді.

Варто врахувати, що взаємодія повинна бути симбиотичным, де кожен отримує те, що йому потрібно і віддає партеру необхідне. До всього чоловік Собака і жінка Мавпа мають відмінну сексуальну сумісність. Ці партнери звичайно можуть жити більше зовнішньою діяльністю, не зазнаючи глибоких емоційних прихильностей, проте їм все ж слід замислитися про духовне взаємодії, так щастя і любові буде більше.

Сумісність чоловік Мавпа і жінка Собака ґрунтується на взаємодії на рівні емоцій і почуттів. Так що для побудови любовних відносин це відмінне поєднання. Такий союз наповнять яскраві емоції і пристрасть, не дивлячись на розбіжності в розумінні духовних цінностей. Тому якщо вони захочуть створити сім’ю, їм доведеться підлаштовуватися один до одного. Співжиття може виявитися дещо складніше, ніж вони думають.

Чоловік Мавпа активний, авторитарний і незалежний в діях і судженнях. Крім того, він майстер пристосовуватися і знаходити особисту вигоду в будь-якої несприятливої ситуації. Жінка Собака, на жаль, не здатна належно оцінити ці якості партнера. Вона трохи егоїстична і звикла спиратися на свої принципи моралі і чесності, але при взаємодії з Мавпою вона зовсім не знає як себе вести.

Існує і інша сторона союзу, яка може бути досягнута людьми бажають розвиватися в парі. Вміння чоловіка Мавпи розважити і надихнути, дуже стане в нагоді, оскільки жінка Собака схильна до похмурого настрою і самоти. Крім того ця дівчина здатна стати надійним соратником і забезпечити тил. Вона здатна пережити нелегкі випробування і навіть потребу. Собака ніколи не кине в біді коханого чоловіка і одного.

Звичайно, жінка Собака теж не стане робити щось просто так, вона завжди повинна мати інтерес у справі, в цьому вони з Мавпою схожі. І це добре, це означає, що такий союз буде будуватися на взаємовигідній взаємодії, і ніхто з партнерів не стане паразитом. У цій парі кожен отримує свою користь (у хорошому сенсі), завдяки чому союз і розвивається.


Залишити відгук