Діва Тигр — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Діва вічно відчуває сумніви, а Тигр, навпаки, кидається в бій без оглядки, так що два цих впливу компенсують один одного. Діва-Тигр надійний, дисциплінований, старанний і винахідливий. Може бути трохи снобом. Люди, народжені під китайським знаком Тигра вважаються найщасливішими, вважається, що вони набувають природну вдачу цієї істоти. Чоловіки і жінки Діва-Тигр це живі, веселі люди володіють дуже виразним почуттям гумору. Це прекрасні люди, не песимістичні, милостиві, їх серце знаходиться в правильному місці.

Діва-Тигр це вірний і доброзичливий чоловік, який сповнений оптимізму і мотивації. У житті майже не існує нічого такого, що могло б змінити їх. Вони терпимі і терплячі, і знають коли можна бути безтурботним, а коли потрібен розум. Їм краще всього підійде робота, де підійде їх гумористичний темперамент і щедре терпіння. Люди, які працюють поруч із цими чоловіками і жінками завжди знаходяться в оточенні доброти і любові. Вони домагаються відмінного балансу між роботою і сімейним життям. Вони люблять порядок і завжди знаю, що і як повинні робити. Вони завжди мають безліч планів на майбутнє і ніколи не перебувають у ступорі від того, що не знаю, що їм робити. Вони мають спокійний підхід до життя, але можуть бути негнучкими і впертими, особливе якщо їх плани збираються змінитися.

В особистих стосунках вони терпимі, що люблять, що вміють підняти дух, романтичні і привабливі. Це уважні партнери, але часом бувають ревнивими. Вони, як правило, відкриті і чесні зі своїми друзями. Цінують своє особисте життя і хотіли б спілкування тільки за межами свого будинку. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони дуже швидко витрачають свою енергію, і якщо не досипають хоча б 1 годину, то стають сварливими мають проблеми з концентрацією.

Гармонійне поєднання – потужний аналітичний апарат діви, помножений на тонкість емоційної сфери тигра, виділяє такої людини з натовпу. Тигр діва міцно стоїть на ногах, але при нагоді може й високо злетіти. Він може складати детальні, конкретні і дуже дієві плани і методично їх здійснювати.

Діва тигр дуже обачний і ніколи не діє навмання. Він щось може зробити після того, як розгляне всі моменти, всі врахує і ретельно продумає. Тому його рішень завжди варто довіряти – проколів і помилок він практично не допускає. Однак, ця ощадливість діви, невластива тигру, робить його сумним, тому що він хотів би впустити в своє життя спонтанність і відчути почуття польоту, але дуже рідко може собі це дозволити. І жінок, і чоловіків знака тигр діва надто тягне до землі, вони розуміють сутність земного буття як ніхто з тигрів.


Залишити відгук