3 Місячний День

З третього дня починається неомения — в небі з’являється тонкий серп, місяць починає щедро роздавати свою енергію земної природи. Темні дні Гекати, яка символізує молодик і першу добу після нього, завершені. Настає час боротьби за свої прагнення, відстоювання своїх планів і бажань.

Символ третє місячної доби — гепард, який готується до стрибка, насторожений і агресивний. У цей день ви можете стати жертвою чийогось гніву або його джерелом. Гепард також символізує напір, прагнення до своєї мети, готовність ось-ось наздогнати її. Подібно йому, ви повинні підготуватися до вирішального стрибка — дійте активно, напористо. Енергія, яку ви не зумієте витратити, просто «закисне» у вас і негативно позначиться на вашому самопочутті.

Пасивність строго протипоказана. Якщо день пройшов у клопотах — він вдався. Не шкодуйте витраченого часу, вся ваша енергія повернеться до вас сторицею. Чи слід нагадувати, що всі ваші дії повинні бути тільки позитивними? На їх грунті будується ваше життя на найближчі двадцять з гаком доби, тому намагайтеся удобрити цю грунт благотворними вчинками.

3 Місячний День — Характеристика

Фаза Місяця: Молодий Місяць

Енергетика дня: Активний

Стихія дня: Вогонь

Символ дня: Гепард

Щасливе число: 3

Сьогодні – день активних дій, тому можна присвятити себе справі повністю, з мінімальними перервами на їжу та сон. Пасивність протипоказана і навіть небезпечна. Якщо до цих пір ви мріяли, то сьогодні настав час діяти. Проте, перша половина дня має загальним несприятливим фоном, можуть статися різні неприємності, пов’язані зі спілкуванням. Стримайте негатив, і друга половина дня принесе гідні плоди.

Любов і відносини в 3 Місячний День

3 місячні добу варто проявляти добрі почуття і не чіплятися до слів. У цей день часто тягне на з’ясування відносин. Намагайтеся не дратуватися на близьких, і свого коханого, навіть якщо вони, на вашу думку, тисячу разів цього заслуговують. Не починайте суперечок і сварок, не кажіть нікому поганих слів (а по можливості навіть і не думайте погано). Особливо це стосується жінок. Ваш чоловік може прийти з роботи дещо агресивний, втомлений і ваші претензії і докори тільки погіршать ситуацію. Пам’ятайте: скарги, сварки, невдоволення чоловік може почути від кого завгодно, а від коханої жінки він хоче ласки, ніжності і турботи. Інакше вона може перестати бути коханою, або просто не стати нею.

Робота і творчість в 3 Місячний День

Невдалий день для угод, переговорів, важливих рішень. Також не вийти зайнятися творчими справами, можуть трапитися невдачі в навчанні. У цей день краще не контактувати з начальством, утримуючись від суперечок, навіть на перший погляд невинних, і з’ясування стосунків з колегами. Не займайтеся операціями з нерухомістю, інакше не уникнути втрат.

Якщо ви плануєте змінити місце роботи, то не робіть цього сьогодні. Також день не благоволить мандрівникам і людям, що збираються змінити своє місце проживання. Переїзд, відправлення у відпустку — все це не варто планувати на треті місячну добу. Не можна сіяти, садити. Взагалі працювати в саду не рекомендується.

Здоров’я і харчування в 3 Місячний День

Третій місячний день ідеально підходить для прощання з поганими звичками. Кинути палити в цей день буде набагато легше, ніж в інші дні місячного місяця. Хвороби, що виникли у 3 місячні добу, проявляються різко, можуть тривати досить довго, але, симптоми дуже чіткі і недвозначні, і тому не складає труднощів поставити діагноз і призначити ефективне лікування.

Особливо чутливі вуха, горло, потилицю. Категорично протипоказане лікування цих органів. Якщо вас турбують болі у вухах і потилиці, це сигнал організму про те, що пора чистити кістки і суглоби. Третій місячний день підходить для фізичної навантаження, занять бойовими мистецтвами (від східних єдиноборств до боксу). По можливості сьогодні слід відвідати сауну або парну.

Сни в 3 Місячний День

Образи сновидіння в треті місячну добу показують, наскільки ми правильно використовуємо надані Космосом енергії, тобто наскільки ми адекватно відповідаємо своєму енергетичному потенціалу, якою мірою ми актуалізуємо той потенціал, який був закладений в нас спочатку.

Сновидіння в цей період підказують людині, де знаходиться його «енергетична» пробоїна, постійно дає «текти»і де потрібно підвищити енергетичний потенціал, щоб вийти з цієї ситуації і підняти свій енергетичний рівень, необхідний для звершення нових справ.

Уважно придивляйтеся до снів у цю місячну добу, вони можуть досить точно показати, як вирішити поставлене перед вами завдання і прибрати перешкоди на шляху місячної енергії. Усі сни третє місячної доби потрібно тлумачити тільки з огляду на рух енергії.


Залишити відгук