Стрілець Тигр — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Цей чоловік – непоправний мрійник. Він по натурі м’який і простий, проте іноді може несподівано змінюватися. Сьогодні він дуже товариський, а завтра його не витягнеш з хати, він щедрий, то скупий. Такі люди не люблять бути боржниками. Удача найбільш відома риса яка наділяє людей, що народилися під символом Тигра. Якщо ви народилися в цей рік також можете розраховувати отримати деяке їх чарівність, розум і настороженість. У поєднанні коли чоловік або жінка Стрілець-Тигр то це люди мрійливі і харизматичні, мають проникливу і уважну природу. Це робить їх чарівними з прекрасним збалансованим набором характеристик які дозволяють їм насолоджуватися і процвітати в житті.

Тигр-Стрілець це люди проникливі і розуміють ситуацію досконало. Вони гарні по-своєму завдяки своїй чарівності і інтелекту. Вони прекрасні слухачі й спостережливі, завжди думають перш ніж діяти. Використовуючи набір таких якостей ці чоловіки і жінки говорять правильні і відповідні речі. Це відмінні фахівці в досягненні цілей, які вони перед собою поставили. Люблять вчитися. Ці люди будуть щасливі у більшості видах роботи, але особливо розвинене у них увагу до деталей. Гроші дуже важливі для цих людей і вони готові багато працювати що б отримати їх.

В особистих стосунках це одні з самих уважних партнерів. Вони отримують задоволення від того, що роблять приємно своїм партнерам. Як правило, в будь-якому партнерство вони ставлять себе на друге місце і завжди готові слухати. Їх уважність може бути трохи переважною час від часу, але це їх кращий спосіб висловити любов. Ви безумовно будете відчувати себе коханою у відносинах з цими людьми, навіть якщо вони не особливо романтичні або спонтанні. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони можуть бути дратівливими і конфліктними, це відбувається коли вони втомилися. Коли вони знаходяться під психічним тиском стають трохи агресивними. На щастя вони швидко вчитися керувати своїми емоціями.

Стрілець тигр – м’який і інтелігентна людина. Він делікатний в спілкуванні, делікатний у проявах, ніжний в емоціях. Активний і товариський по натурі, але обережний і сором’язливий. Тигр стрілець боїться заподіяти іншому біль навіть словом, тому з боку здається прихованим і замкнутим. Він може іноді ризикнути і зробити те, що хочеться, але щастя це йому не приносить. Досить часто жінки і чоловіки стрільці скорпіони залишаються незрозумілими оточуючими – вони не люблять привертати до себе увагу і намагаються бути якомога непомітніше.


Залишити відгук