Риби Тигр — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Цей Тигр – людина чуйний, люблячий, творчий і часто дуже нерішучий. Він може знайти душевний спокій, тільки якщо його Тигрові якості знаходяться під повним контролем. У китайській астрології Тигр вважається символом успіху. Стародавні астрологи вважали, що цим людям дуже пощастило, так як вони отримують силу і успіх цієї істоти. Чоловіки і жінки Риби-Тигр це чутливі і глибоко мислячі люди. Вони надихають своїм способом мислення і переповнені творчими і яскравими ідеями.

Тигр-Риби це вже не ті типові сором’язливі Риби, вони впевнені і набагато сильніше. Між тим, вони зберігають ніжну чутливість. Вони мають гарні комунікаційні навички та навички роботи з людьми так як це добрі, турботливі, уважні і жалісливі люди. Вони люблять поговорити зі своїми друзями і партнерами. Вони активні, впевнені і надійні в своєму житті. У своїй роботі вони вважають за краще все зробити до кінця, що б повернутися додому і повністю вимкнутися. Ці люди говорять однозначно без будь-яких недоговоров, що притаманне деяким Рибам. Вони вміють блискуче розв’язувати проблеми і виробляти альтернативні рішення.

В особистих стосунках вони схильні контролювати свої емоції і, як правило, плачуть або висловлюють гнів на самоті. Більшу частину часу вони мають веселий і позитивний погляд на світ. Ці люди люблять подорожувати і дивитися на нові місця, а пригоди надихають їх. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони можуть бути занадто ледачими і в деякі моменти проявляти деяку нерішучість. Їм потрібен контроль з боку що б прокидатися вранці під час.

Не варто довіряти зовнішнього спокою і незворушності тигра риби – всередині нього киплять пристрасті і водяться хижі звірі. Він справжній віртуоз керівництва і робить це красиво, витончено і вишукано. Риби тигр – натура, обдарована артистично, причому в різних областях – і в зображенні і приховування почуттів, і в магії руху і жесту, і в умінні володіти своїм голосом. Він завжди здатний домогтися свого і дізнатися смак виконаного бажання.

Тигр риби вміло маскується, прикриваючи свої справжні цілі і наміри, і часом здається домашнім кошеням. Але треба пам’ятати, що ця різновид тигра любить довго грати з видобутком і заглушати в ній почуття небезпеки – в той момент, коли жертва остаточно розслабитися, вона відразу ж відправляється в чіпкі лапки тигра риби.

Поєднання року тигра і знака зодіаку риби приваблює людей, схильних до містики: вони опиняються у владі чарівності цієї натури надовго. Однак, далеко не у всіх виходить вибудовувати нормальні відносини з чоловіками і жінками рибами тиграми. Постійні перепади настрою, догляди в себе провокують неминучі скандали, які в кінцевому підсумку часто призводять до розривів.


Залишити відгук