Ваги Тигр — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Благородне почуття справедливості Тигра посилюється альтруїзмом Ваг. Зазвичай це дуже приємні люди. Вони поєднують в собі такі якості, як працьовитість, шарм і сострадательность. Яскраве уяву Тигра і його гостре почуття гумору одні з найпомітніших рис цього знака. Чоловіки і жінки Терези-Тигр це люди з великою кількістю творчості і дотепних реплік. Ці люди схильні часто міняти свої думки про когось або щось.

Тигр-Ваги це приємний, добрий і вдумливий чоловік який любить допомагати іншим. Вони щасливі працювати в будь-якому місці, так як адаптуються дуже легко і швидко набувають нові навички. У цих людей є якась нерішуча природа, тому вони часто змінюють свою думку. Ці люди не люблять змішувати бізнес із задоволенням, тому не прагнуть заводити друзів на роботі. Коли вони закінчують свої справи йдуть прямо додому. Ці люди пунктуальні і ввічливі і можуть бути досить товариські, але не занадто.

Дім і родина дуже важливі для цих чоловіків і жінок і не можуть зрозуміти, чому деякі люди такі трудоголіки. Вони вважають, що баланс між сім’єю і роботою повинен бути більш менш рівним. Багато з них люблять роботу на дому. Ці люди завжди раді провести час зі своїми близькими. Вони пишаються своїм оточенням і дуже захищають свою сім’ю і партнерів.

Що б ці люди прийняли якесь серйозне рішення, їм потрібно багато часу на роздуми. Вони обожнюють любов і увагу і бажають бачити в своїх партнерах людини який буде також дуже ласкавий і уважний. Це домашні люди і можуть легко забути про всі свої турботи і захоплення як тільки повернутися додому. Слабкість в особистості цих людей не тільки в їх постійному коливанні, але і в тому, що часом вони схильні ображатися. Але це відбувається не як у багатьох інших людей, вони мають унікальний вигляд задумі, і це відбувається поки вони не занудьгують або не знайдуть свій шлях до вирішення проблеми, в залежності, що швидше настане.

Дуже товариський і привабливий тигр – Венера, володарка ваг, дарує йому чарівність, витонченість смаку і здатність притягувати погляди. У цих людей часто чарівний голос, на який реагують представники протилежної статі. Тигри ваги, і чоловіки, і жінки артистичні і здатні вести життя на увазі – бути публічними людьми без дискомфорту для себе. Їм часто щастить і в бізнесі, особливо якщо він пов’язаний з предметами старовини і мистецтва. Вони вміють ефектно проявляти свої емоції і люблять, коли це якість оцінюють по достоїнству. Багато чого з того, що роблять ці люди, розраховане на оплески залу – без цього штриха тигри ваги схильні вважати своє життя сірим і нудним.

Акторство – найбільш приваблива для ваг тигрів стезя. Там є місце і ризикованих авантюр, і бурхливих романів, і тонкій грі, і красивим жестам. Але важливо пам’ятати, що вони завжди грають і можуть навіть переграти для твору потрібного ефекту; за красивими словами нічого не варто. Їх обіцянки зазвичай залишаються невиконаними, хоча в азарті боротьби вони можуть робити чудеса. Але, як тільки запал проходить, тигр ваги приймається шукати собі нове джерело натхнення. З вагами тигром можна приємно провести час і навіть не без користі для справ, але серйозно на нього розраховувати не варто. До того ж він мстива натура, здатна при нагоді вишукано псувати нерви того, хто йому докучає.


Залишити відгук