Лев, Тигр — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Як Лев, так і Тигр шукають визнання, тому Лев-Тигр шукає його подвійно інтенсивно. Він зарозумілий і іноді просто нестерпний. Тим не менш він по натурі добрий, відданий в цілому чарівний чоловік. Наявність подвійного котячого впливу Лев-Тигр робить цих людей з потужним поєднанням якостей цих тварин. Ці чоловіки і жінки дуже люблять і чарівні люди, вони випромінюють багато любові і тепла.

Вони настільки люблять люди, що можуть бути розчаровані якщо інші будуть також є демонстративні. У цих людей методичні погляди на життя. Якщо вони зможуть спрямувати свою енергію на роботу або зосередитися на важливих в житті речі, то багато чого доб’ються і стануть більш розслабленими. Окрім теплих і добрих характеристик вони дуже активні. Ці люди мають високий рівень енергії і часто насолоджуються спортом або будь-якою діяльністю в команді.

Вони дуже вірні і стануть лояльними як тільки довіряться вам. Якщо ви в житті шукайте багато інтенсивності і романтики це ті люди які вам підійдуть, однак вони можуть бути ревниві і можуть захотіти тримати вас при собі. Дорослими вони краще вміють будувати відносини ніж у молодості, коли вони стануть старшими, то навчаться не бути такими великими власниками. Як батьки вони дуже завзято захищають своє потомство і відчувають втрату коли діти дорослішають і залишають свої будинки. Ці люди більш щасливі в звичній і спокійній обстановці, вони воліють невеликі групи людей. У них є пристрасть до музики і книг, тому вони завжди оцінять такі подарунки. Ці люди не дуже сильно мотивуються грошовою вигодою, але обожнюють ходити по магазинах і витрачати гроші. Часом вони можуть бути трохи екстравагантні і смітити грошима, але в цілому з бюджетом у них все в порядку.

Слабкість в особистості цих людей у тому, що з-за їх занепокоєння вони можуть стати розгніваними і лютими. Коли вони в поганому настрої краще уникати їх. Їх негативний настрій і істерики зрідка і завжди недолги. В цих випадках їм потрібен простір і час що б заспокоїтися.

Знак зодіаку Лев робить тигра ще більш гордим і самолюбним. Він буквально «схиблений» на почутті власної гідності. Не дай бог образити його або не дати того, що належить йому по праву – а він упевнений, що належить йому дуже багато. Лев, тигр може проявляти агресію по відношенню до насильника, може навіть забути про тигрячої м’якості і вкрадчивости, тоді противнику доведеться туго. Але, перемігши, він проявляє великодушність. Тигр, Лев, особливо якщо це чоловік, завжди прагне діяти виходячи з критеріїв морального порядку і не порушувати моральних принципів, які вшановує глибоко і серйозно. Найбільш тяжка праця для нього – сумніви в собі. І він пригнічує їх гординею, яка може завести його дуже далеко, якщо ніхто вчасно не схопить його за руку.

В лева, тигра дуже високий енергетичний і сексуальний потенціал. Жінок львів тигрів це штовхає туди, де багато людей і де відбувається щось неординарне. Сидіти на місці для них неможливо, що заздалегідь планувати не завжди вдається. Лев, тигр – це символ енергії та активності, яка постійно втілюється в життя.


Залишити відгук