Близнюки Тигр — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Імпульсний Тигр і швидкі як ртуть Близнюки роблять думки такої людини непослідовними, а почуття – невизначеними. Йому важко всидіти на одному місці або довго виношувати якусь одну ідею. Близнюки-Тигри часто бувають творчими людьми. Вони не дуже витривалі, але їх дружелюбність сповна покриває цей недолік. Чоловіки і жінки, що народилися під знаком Близнюки-Тигр повні динамізму. Вони досить гучні, голосно розмовляють, мають досить впевнений характер, привабливий і товариські. Вони мають веселу ауру яка легко передається іншим людям допомагаючи їм підняти настрій.

Близнюки-Тигр люблять виклики і будуть насолоджуватися конкуренцією в будь-якій ситуації. У них є навички до керівництва та мотивування, вони можуть пристосовуватися до будь-яких обставин. У своїх партнерах вони шукають людей, які будуть раді бути постійно поруч з ними. Це люди з авантюрним характером, мають пристрасть до подорожей і навіть орієнтуються на професію, яка пов’язана з роз’їздами.

Це особистості дуже гнучкі і добре справляються з будь-якою роботою. Мають активний і швидкий розум, люблять різноманітність і втомлюються від повторюваних і безглуздих завдань. Якщо вони відчують себе недооціненими то стають нетерплячими і примхливими.

Часом надто вперті. В особистому житті вони емоційні, чутливі і продумані. Ці люди володіють великою гордістю і довіряють тільки дуже близьким людям, з якими вони можуть поділитися своїми турботами. В особистих відносинах і дружбі вони дуже лояльні і можуть бути власниками. Як батьки вони неймовірно захищають своїх дітей. Слабкість характеру цих людей у тому, що вони іноді нерішучі, надто темпераментні з перепадами настрою. Ці перепади спостерігаються коли вони втомилися або тримають в собі якісь турботи. Їх риси бадьорості і оптимізму, як правило, не дозволяють їм довго знаходиться в пригніченому стані. Як тільки вони відпочинуть чи поділяться своїми тривогами поганий настрій знімає як рукою.

Близнюки тигр – це різнобічно обдарована особистість, яка завжди до чогось прагне. Активність штовхає тигра близнюка на найрізноманітніші заходи, які він вміє здійснювати швидко і досить ефективно. Він вміє зачаїтися в засідці, якщо треба, і дочекатися зручного моменту. Але коли час настає, він діє з приголомшливою швидкістю, не даючи противнику час схаменутися.

Чоловік тигр близнюки постійно чимось або кимось захоплений, але його бажання поверхневі, побудувати з ним міцні відносини досить складно. Жінкам-близнюкам тиграм також потрібні сильні емоції, які вони набирають кількістю – часто міняючи об’єкти закоханості.

Тигри близнюки вміють чарувати не тільки словами, але і поглядом, жестом. Вони можуть справляти враження поглинених пристрастю людей, але ніколи не варто вірити їх словами чи обіцянками – вони забувають про них дуже швидко, і марно ловити їх на слові.


Залишити відгук