Козеріг Тигр — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Козеріг дає Тигру здатність уникати несподіваних небезпек. Такі Тигри не діють бездумно. Вони не завжди легко сходяться з іншими людьми і звичайно похмурі. Тим не менш Козероги-Тигри надійні і порядні. У китайській астрології Тигр вважається символом сильним і благородним. Чоловіки і жінки в поєднанні Тигр-Козеріг це люди упевнені, надійні і заслуговують на довіру.

Козеріг-Тигр це людина прямий, відкритий та чесний, привітний, але при цьому може бути трохи сором’язливим. Однак легко вміють знайомитися з іншими людьми. Зовні вони дуже впевнені і вміють приховувати свої внутрішні емоції. Вони вміють без проблем говорити про що завгодно, але коли їх запитують про почуття вони не можуть виразити себе. Тільки ті хто знає їх дуже близько знають і бачать їх реальну чутливість.

Ці люди наполегливі, але при це не напористі. Вони досягають своїх цілей завдяки чарівності і м’якою наполегливості. Деякі їх них уловчатся змусити вірити людини в їх ідеї як свої. Це можливо найромантичніші з усіх Козерогів, однак вони можуть бути трохи стриманішими, особливо в компанії незнайомих людей.

На роботі вони готові брати на себе не дуже багато відповідальності. Вони люблять зробити роботу і забути про неї, тому по поверненню додому ніколи не згадують про працю. Для відпочинку ці люди вибирають заняття, де не треба витрачати багато енергії. Вони часто любителі книг і фільмів. Цінують їжу і люблять експериментувати з новими смаками і екзотичними стравами. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони терпіти не можуть зміни. Їм потрібно знати, що, де і коли вони будуть робити. Потрібно багато часу що б адаптувати до нових умов.

Козеріг тигр вміє тримати емоції під контролем і не кидатися за почуттями. Він не імпульсивний. Тому цього тигру вдається реалізувати свої здібності в повній мірі і з властивими козерогові наполегливістю і послідовністю. Він у міру впертий, але не до твердолобства, а якраз настільки, щоб цілі не вислизали від нього.

Вдумливість, уміння тверезо оцінити ситуацію і виявити гнучкість дозволяють йому досягати чудових результатів у роботі. Інтуїція допомагає йому долати перешкоди і не потрапляти в пастки, а ненав’язливість по відношенню до оточуючих притягує до нього друзів.

Тигр козеріг, особливо якщо це чоловік, володіє вмінням зібрати колектив однодумців і об’єднати їх для роботи над конкретним результатом, причому всі будуть задоволені своєю роллю в проекті, наданим їм увагою і заохоченнями. Всі конфлікти він залагоджує швидко і безболісно.

В особистому житті козероги тигри, в першу чергу жінки, лояльні і не схильні придушувати авторитетом. Але ладу з ними відносини, слід пам’ятати, що вони не повинні відчувати себе прив’язаними, інакше постараються звільнитися і піти.


Залишити відгук