Рак Тигр — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Комбінація цих двох протилежностей створює таємничого і часто надто чутливого людини. Він іноді буває ексцентричним, але характер у нього в цілому приємний. Рак-Тигр схильний до самоаналізу. Йому необхідно підкорятися дисципліні, щоб досягти чогось у житті. Тигр, як вважають китайські астрологи це знак мудрості, спокою та вишуканості. Чоловіки і жінки Рак-Тигр є одним з кращих поєднань включають в себе чутливість і витонченість. Ці люди виразні.

Вони мають гострий розум і бажають його постійної стимуляції, особливо якщо їм нудно. Ці люди турбуються від того, що їм нема чого робити, і ненавидять витрачати час задарма. Вони впевнені в собі, але можуть бути схильні до депресії, особливо якщо справи йдуть своїм шляхом. Їм подобається бути в оточенні приємних речей і красивих місць. Вони цінують гроші, але розуміють, що емоції важливіше ніж матеріалістичні питання.

Не дивлячись на їх зовнішню впевненість, всередині вони не так нею повні. Деякі особистості страждають комплексом неповноцінності і буває випромінюють сумнів. Друзям і партнерам слід уважно стежити за цими нападами невпевненості і робити все можливе що б повернути їх в колишню форму як можна швидше. В особистих стосунках це люблячі люди з почуттям подяки, особливо тим хто допомагає підняти їм дух. У них чудова пам’ять, тому вони завжди пам’ятають і готові оплатити доброту інших людей.

Ці чоловіки і жінки мають фантастичний смак і колір, тому їх художнє початок знаходиться на досить високому рівні. Цей смак проявляється у всіх сферах їх життя: одязі, домашньому декорі, транспортному засобі і т. д. Якщо ви хочете купити подарунок для цієї людини то краще запитати їх думку перш ніж йти в магазин. Слабкість в особистості такої людини в тому, що вони часом бувають придушені. Вони прагнуть до мирного і спокійного життя і не люблять конфронтації та конкурентності, тому намагаються зробити своє повсякденне життя легкої, в результаті чого вони можуть ставати ледачими. Лінь може перешкодити йти вперед повною мірою застосовуючи свої творчі навички.

Рік тигра, знак зодіаку рак – це нестійке поєднання, яке дає постійно коливається натуру. Такій людині властиві перепади настрою, часта зміна життєвої позиції, симпатій і антипатій. Рак тигр ніколи ні в чому не впевнений до кінця, а тому може підозрювати оточуючих в чому завгодно. Тигр рак – людина досить закритий і всі свої емоції намагається або ховати, або проявляти в делікатній формі, щоб ненароком не образити співрозмовника.

Рак тигр жінка – великий шанувальник прекрасного в будь-якій формі – вона може поїхати куди-то тільки для того, щоб познайомитися з шедевром архітектури або цікавою людиною. Тигр рак чоловік – великий любитель вечірок, закритих показів і елітарних зустрічей. Всі раки тигри вміють привернути до себе людей і володіють прекрасними манерами, але як ділові партнери вони ненадійні, тому в сфері бізнесу співпрацювати з ними досить важко.


Залишити відгук