Овен Тигр — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Це самий відчайдушний і імпульсивний з усіх Тигрів. Овен-Тигр подобається людям за свою щирість, прямоту і добре серце. Хоча такі люди не надто схильні до рефлексії, вони талановиті і дуже свідомі. Поєднання Овна-Тигра народжує як правило людини надзвичайно активного і повного веселощів. У давній китайській астрології вважається, що народитися під знаком Тигра бути дуже щасливою людиною. Ці люди, як правило, сміливі, доброзичливі, енергійні і веселі, яким астрологічний судилося досягти успіху в житті.

Така людина навіть на мить не здається слабким, вона сповнений життєвої сили, у нього більше енергії ніж у кого-небудь. Ці люди люблять використовувати надлишки своєї сили, що б допомогти іншим людям, які потребують цього. Вони воліють таку роботу, де не доводиться сидіти на місці. Їх чарівність і дружелюбність допомагає їм добре налагоджувати відносини з іншими людьми в будь-якій сфері. До всього іншого, інтенсивно-енергійний і веселий Овен-Тигр приємний, люблячий і уважний. Ці люди схильні шукати однодумців в своєму житті. Вони будуть шукати партнерів, з якими вони можуть бути найкращими друзями, а їх особисті стосунки як правило успішні.

У роботі ці люди використовують нескінченний потік енергії і працюють жорстко. Вони здатні до більшості видів роботи, вчаться новим навичкам досить швидко. Це універсальні люди які легко адаптуються, товариські і сильні в організації. Вони насолоджуються рішенням проблем навіть у той час коли відпочивають, однак час від часу вони люблять дивитися кіно або читати цікаву книгу.

Люб’язна особистість Овна в поєднанні з Тигром має кілька недоліків, наприклад схильність до безвідповідальності може створювати деякі проблеми при нагоді. Не дивлячись на свою невтомність вони можуть відмовляти в чомусь собі і тому стають напруженими. Їм слід стежити за рівнем свого стресу і тримати цю слабкість у вузді. Це людина обожнює долати перешкоди, який не знає страху і спрямований тільки вперед. У нього прекрасна інтуїція, овен тигр завжди відчуває загрозу, що наближається, і вміє постояти за себе.

Чоловік тигр овен дуже сексуальний. Жінка овен тигр в любові пристрасна, палка, цілком здатна на справжні і глибокі почуття. Ці люди дуже енергійні. Довге очікування і спокійне розмірене життя – не їх стихія. Вони нетерплячі і відразу кидаються у вогонь, який не вщухає в них ніколи. Якщо такий овен тигр не отримує бажаного, він може впасти в лють. Разом з тим, натура цих знаків надзвичайно щедра – вони діляться з іншими не тільки матеріальними благами, але й почуттями. Тигр Овен завжди знаходиться в центрі подій і, повний кипучої енергії, спрямовується до підкорення нових горизонтів.


Залишити відгук